2016 Online Kafa Topu Promosyon Kodları

Online-Kafa-Topu-Promosyon-Kodları-Yeni-2016

2016 Online Kafa Topu Promosyon Kodları sayesinde rahatça altın kazanabilirsiniz.Online kafa topu promosyon kodları yazının devamında…

Online Kafa Topu, Türk geliştiriciler tarafından geliştirilmiş bir futbol oyunu. Android platformunda oynanan bu oyunun güzel bir özelliği ise arkadaşlarınız ile beraber eş zamanlı olarak oynayabilmeniz. Sadece arkadaşlarınızla değil istediğiniz kişilerle oynayıp arkadaş ortamı kurabilirsiniz. Oyunun bu güzel özelliğinin yanı sıra en güzel özelliği ise ücretsiz olarak indirilip oynanabilmesi.

Oyunu indirdikten sonra gerçekten basit bir kontrol menüsü sizleri bekliyor. Öncelikle oyuna kayıt oluyor ve şifrenizi alıyorsunuz. İstediğiniz takımı seçip kendinize özel formalar tasarlayabilirsiniz. Takımınızı oluşturduktan sonra Online Kafa Topu‘nda bulunan çeşitli sezonlara katılıp takımınızı puanını yükselterek kupa almak için uğraşabiirsiniz. Katıldığınız her bir sezon 10 gün sürüyor. Günümüz futbolunda kullanılan puan mantığına benzer bir mantıkla işleyen puanlama sistemi var. Bu sezonlarda maçı kazanırsanız 3 puan, maçı kaybederseniz -2 puan ve beraberlik yakalarsanız 1 puan takımınıza veriliyor. Bu şekilde en yüksek puanla şampiyon olana ise bir adet şampiyonluk kupası veriliyor.

Online Kafa Topu’nda 20’den fazla futbolcu karakterivar. Oyuna özel hazırlanmış sesler ve efektler ile oyunu oynarken farklı bir zevk almanız sağlanmış. Futbol maçlarının yapılacağı sahalar özenle hazırlanmış. Sahalar gece veya gündüz moduna geçebiliyor.

Türk geliştiriciler tarafından tasarlanmış olması bizi ayrı bir cezbettti. Ama güzel bir oyun olduğunuda söylemeden geçmeyelim. Ayrıca aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla popüler kafa topu oyununu bilgisayarlarınız üzerine indirerek oynama şansına da sahipsiniz.

Oyunda altın kazanmanın bir yolu da Online Kafa Topu Promosyon Kodları..Onlarda sitemizde mevcut.Buyrun işte Promosyon Kodları;

2016 Online Kafa Topu Promosyon Kodlarını Öğrenmek İçin Tıklayın

28 comments

 1. Merhaba sitenizin teması çok güzel tebrikler indirme link verimisiniz? Kendi editlediğiniz. Verirseniz çok makbul olur. Şimdiden teşekkür ederim.

  • OzanSahin
   Author

   Bütün promosyon kodları linkte mevcut.Linke tıklayarak promosyon kodlarını görebilirsiniz.

  • OzanSahin
   Author

   Kodlar düzenli olarak yazıdaki linkte güncel olarak ise facebook.com/ozansahinblog adresinde paylaşılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir