Wordpress

2017 Ücretsiz WordPress Kurumsal Temalar

Bugün, gereksiz karmaşadan uzak bir şekilde sizlere gerçekten kaliteli olduğunu deneyerek gördüğümüz bazı temalar sunacağız. Çok fazla tema sunmak yerine, gerçekten faydalı olan ve kullanım aşamasında tüm istekleri karşılayabilecek özellikte olan temalar sunmak istedik.

WordPress Businessx Teması

Tema, tek başına pek bir anlam ifade etmiyor. Lâkin tema ile birlikte sunulan özel bir eklenti sayesinde, mükemmel bir kurumsal tema çıkıyor ortaya. Bir çok farklı şablonu içeren; yorumlar, projeler, referanslar, ücret tabloları ve hizmetler, slider gibi aklınıza gelebilecek bir kurumsal temada olması gereken her şeyi sunabilen bir tema. Bu nedenle öncelikle ve şiddetle bu temayı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Temayı kurup etkinleştirdikten sonra, size bir eklenti önerisinde bulunuyor. O eklentiyi de kurup etkinleştirmeniz halinde tek yapmanız gereken “ÖZELLEŞTİR” kısmına girmek oluyor. Hiç bir kod ve arka plan bilgisine sahip olmadan, tek bir eklenti ve özelleştirme modülü üzerinden farklı, tatmin edici bir web sitesi oluşturabiliyorsunuz.

DEMO: https://wp-themes.com/businessx

DOWNLOAD: https://downloads.wordpress.org/theme/businessx.1.0.5.6.zip


WordPress Sydney Teması

Daha minimal ve farklı bir tema arıyorsanız, özellikle de dijital alanda hizmet sunan bir ajanssanız sizin için en ideal ücretsiz tema seçeneği bu olacaktır. Geniş ve tam ekranı kaplayan slide özelliği, aşağıya doğru kayarak içerik sunma detayı ile sizlere gerçekten kurumsal bir izlenim yaratıyor.

Temanın yönetiminin kolay olması ve hazır DEMO içeriklerini sunarak, bu DEMO içerikleri üzerinden değişim yapmanıza olanak sağlaması da ayrıca işleri, kurulum aşamasını kolaylaştırıyor.

DEMO: http://demo.athemes.com/sydney/

DOWNLOAD: https://athemes.com/theme/sydney/


WordPress Hestia Teması

Eğer bir ürün ya da tek bir hizmet satışı yapıyorsanız, sizin için en ideal tema bu olacaktır. Ürün sunumu, özelliklerini ve detaylarını net olarak anlatma olanağı, satışa yönlendirme detayları ile gerçekten mükemmel. Net satış odaklı bir projeniz varsa direk kullanmaya başlamanızı öneririz.

Şık ve sade bir görünüm sunarken, aslında detayları ile tüm ihtiyaçlara da cevap verebilecek bir özellik yapısı sağlıyor. Böylelikle ziyaretçiler sitede kaybolmadan doğrudan sunmuş olduğunuz ürünleri daha net, daha kapsamlı bir şekilde görebiliyor.

DEMO: https://athemes.com/go/hestia-demo

DOWNLOAD: https://athemes.com/go/hestia

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir