Alanya Adrenalin Turları

alanya_gunluk_tekne_turlar

Alanya Adrenalin Turları
Adrenalin sevenleri hemen buraya alalım. Türkiye’nin en meşhur yerleşim bölgesi Alanya’da yapılacak adrenalin dolu turları sizlere açıklıyoruz. Her gün binlerce kişinin katıldığı günübirlik tur ve geziler ile tatiliniz daha bir heyecanlı geçebilir. Alanya’nın en meşhur adrenalin turlarını
Alanya Yamaç Paraşütü
Yükseklik korkunuzu bi kenara bırakın ve Alanya Yamaç Paraşütü ne direk katılın. Bu kadar adrenalin ve güzel bir manzarayı başka hiç bir yerde bulamazsınız. Yaklaşık 800 metre yükseklikten atlayarak unutulmaz bir an yaşıyorsunuz. Her dakikasında ayrı bir heyecan kamera ve fotoğraf makineleri ile anılarınız kaydederek devam ediyorsunuz. Alanya’da yapılabilcek en güzel turlardan bir tanesi. Eksi yönü diğer turlara nazaran biraz pahalı olmasıdır. Bunların dışında eğlenceli ve tavsiye ettiğimiz bir turdur. Havada yaklaşık 30 dakika kadar kalıyorsunuz. Profesyonel ekipmanlar ile video ve fotoğraf çekiyorlar. Tur sonunda isterseniz satın alabilirsiniz.
Alanya Jeep Safari
Alanya dağları köyleri ve kalesini gezmek için Alanya Jeep Safari en güzel yoldur. Gerek Off-Road yollarında yapılan su savaşları gerek su ve çamurların içinde geçen çılgın şoförler. Eğlencenin doruklarına çıkabileceğiniz alternatif ve güzel bir tur. Jeep Safari her yaş kesimine hitap etmektedir. 7’de 70’e herkes katılabilir ve herkes bu güzel eğlenceyi tadabilir. Dimçayı’nda verilen yemek molası bu turun en güzel kısımlarından birisidir. Dimçayı alanyada hergün binlerce kişiyi ağırlayan en meşhur bölgelerden birisidir. Eğer Alanya tatilinizi Dimçayını görmeden bitirirseniz , sizlere kocaman bir eksi vermek zorunda kalabiliriz.
Alanya ATV Safari
Alanya’da yapılabilcek güzel turlardan bir tanesi ATV Safari turudur. ATV lerle birlikte yaklaşık 3 saat süren off-road turunda su ve çamuların içinden geçerek eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Her gün günde 2 seans şeklinde yapılan ATV Safari turu 16 yaş üstü herkese hitap etmektedir. Herhangi bir ehliyet şartı aranmamaktadır. İlk başta yapılan test sürüşünü geçmeniz herkes için yararlı olur. Tura giderken üstünüze kaliteli kıyafetler giymeyin çamura bulanabilme ihtimaliniz yüksektir ve adrenalini inanılmaz derecede güzeldir.
Alanya’da bulunan Adrenalin turlarına ufak bir göz attık. Eğer sizinde ilginiz var ise turlar hakkında daha detaylı bilgiyi tr.alanyatours.net adresinden alabilirsiniz.

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir