Alanya Turları ve Gezileri

Alanya Turları ve Gezileri
Alanya Turları ve Gezileri Alanya çevresinde bir çok farklı gezi ve aktivite bulunmaktadır. Alanya bölgesindeki bu geziler sizlere unutulmaz bir tatil yaşatmak için her türlü imkanı sağlamaktadır. İster adrenalin dolu bir yamaç atlayışı veya isterseniz toros dağlarının içine jeep safari ile off-road keyfi yapın. Bütün turlar her yaş grubuna hitap eder ve sizlere adrenalin dolu zaman yaşatır.
Alanya Yamaç Paraşütü
Alanya Yamaç Paraşütü yassıtepeden yaklaşık 1200 feet yükseklikten atlayışla gerçekleştirilir. Profesyonel hocalar sayesinde atlayışınız basit bir şekilde gerçekleştirilir. Tandem adını verdiğimiz bu atlayışta atlayış boyunca 2 kişi olursunuz. Alanya Yamaç Paraşütü sabah saat 10:00 gibi başlar ve 15:00 her yarım saatte bir olur. Rüzgarın düşük olduğu akşam üstü atlayış için pek uygun bir zaman değildir. Gün içinde yapılan atlayışlarda daha uzun süre havada kalma imkanına sahip olursunuz. Her gün yapılan bu tur yıl boyunca devam eder. Kleopatra plajı atlayışın son bulduğu yerdir.

Alanya Jeep Safari
Alanya Jeep Safari her yıl binlerce kişinin tercih ettiği adrenalin dozu en yüksek turlardan doğa ile iç içe bir turdur. Dimçayı , Dim Barajı ve Dim Mağarası turun en önemli duraklarından bir kaç tanesidir. Sabah saat 9:30 gibi başlayan tur öğlen 16:00 gibi son bulur. Sabah jeepler ile otelden alınırsınız ve tekrar otelinize servislerimiz sizi bırakırlar. Dimçayında bulunan restaurantlarımızda öğlen yemeği verilir ve ardından yüzme imkanına sahipsiniz. Dim mağarası bölgenin en büyük mağaralarından bir tanesidir ve her yıl binlerce kişinin ziyaretine uğrar. Dim barajında verilen fotoğraf molası ile develere binme şansına sahipsiniz. Tur boyunca farklı yerlerde off-roadlar ve su savaşları yaparak turunu daha eğlenceli bir hale gelir. Haftanın her günü yapılan tur yaz sezonu boyunca devam eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir