Tanıtım

Anadolu Yakası Demirdöküm Klima Servisi

demirdokum-klima-servisi-klima-bakimservisi-montaj-sokme-takma

Demirdöküm, yıllardan beri şofben, kombi, klima ve daha pek çok ev aletinin üretimini üstlenen başlıca firmalardan bir tanesidir. Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan şirket İstanbul’da Anadolu yakasında da teknik hizmet vermektedir. Özellikle ev eşyalarında arızalanma ya da bakım gereken durumlarda Anadolu yakası Demirdöküm servisi ni arayarak iletişim kurabilir ve sorunu kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. He il için ayrı servisi bulunan Demirdöküm klima teknik ekibinin bilgilerinin güncel olmasına dikkat ediniz. Resmi servis dışında bazı kötü niyetli kişiler tarafından yüksek tutarlarla servis hizmeti verildiğini unutmayınız. Klima konusunda uzman bir kadro ile hizmet veren Anadolu yakası Demirdöküm servisi, tüm semtlere ulaşarak müşterilerin sorunlarını çözmek için çalışmaktadır.

Klima bakımında her yıl kontrol edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktaların ihmali halinde klimada arıza durumu kaçınılmaz olacaktır. Bu periyodik bakımlardan geçmesi gereken noktalar gerçekleşmediği takdirde sağlıksız hava üretimine neden olacak bakımsızlık, kötü kokular yayma, verimde düşüş durumları gözlenmesi kaçınılmazdır.

Klima Montajında Dikkat Edilecek Hususlar

Klima montajının yapılacağı zemin sert olmalı, kırılma riski olmamalıdır. Zaman içinde deformasyona uğrama riskinden dolayı buna dikkat edilmesi en önemli hususlardan bir tanesidir. Klimanın montajlanacağı yerin yakınında yanıcı veya patlayıcı bir başka eşya bulundurulmamalıdır. Ses çıkaran bir ürün olduğu için genel olarak evin çok kalabalık olmayan bölümlerine monte edilmelidir ve gürültü çıkarması rahatsız etmeyecek bir yerde kalmalıdır. Bu montajın yapılacağı bölge yağmur, su, kar ya da çamur gibi durumlara maruz kalmayacak şekilde seçilmelidir. Özellikle balkonlu evlerde bu ayrıntıya özellikle dikkat edilmelidir. Bu klimanın monte edildiği yer göz hizasından yukarda olmalıdır. Ayrıca doğrudan hava akımı oluşturacak şekilde yerleştirilmemelidir.

Bu noktalara da dikkat ederek montaj işini hakkıyla yapan Anadolu yakası Demirdöküm servisi, bu süreçte meydana gelebilecek sorunların da üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Telefon ile firmaya ulaşıldığı takdirde firma yetkilileri saat kaç civarında geleceğini ve yapılması gerekenleri telefonda ev sahibine bildirmektedir. Ücret konusunda da çok fahiş fiyatlar istemeyen firmanın işlem sonrasında bir yıllık bir garanti verdiği de ifade edilmelidir. Telefon aracılığıyla iletişim kurmak istemeyen kişiler için talep formu yardımcı olabilir. Talep formunu doldurduktan sonra yetkililerin sizinle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz. Genel olarak çözüme kavuşmayan bir arıza bırakmayan Demirdöküm yetkili servisinin alanında son derece başarılı olduğu ifade edilmelidir.

 

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir