Tanıtım

Ankara Panel Çit ve Tel Örgü


Güvenlik, hem bireyler için hem de kurumlar için öncelikli olan, belirli bir bütçe ayrılan ve önemsenen bir konudur. Özellikle site, okul, oyun park alanı, alışveriş merkezleri gibi insanların toplu halde etkileşimde bulunduğu mekânlarda görsel güvenlik caydırıcılık açısından çok önemli bir etkendir.

1.Tel Örgü Kullanım Alanları

Tel örgü, genellikle çiftlik, askeriye, havaalanı, fabrikalar, ambar ve depolar, tarlalar, otoyollar ve organize sanayi sitelerinde kullanılmaktadır. Bu tip alanlarda firmamız tarafından gerekli fizibilite çalışması yapılarak ihtiyaca göre jiletli, kafesli, diken tel örgü türlerinden hangisinin gerekli olduğu tespit edilir. Ardından korumaya alınacak alanının büyüklüğüne uygun bir şekilde hazırlanan tel örgülerin kurulumu yapılır. Tel örgü kurulumunda korumaya alınacak sahanın firmamızca etüt edilmesi hem sizin ihtiyaçlarınıza uygun profesyonel bir hizmet almanızı hem de gereksiz maliyetlerden kurtulup en uygun bütçe ile en kaliteli hizmeti almanızı sağlayacaktır.

2.Panel Çit Kullanım Alanları

Panel çit, her türlü zemine uygulanabilen polyesterden kaplamayla üretilen ve simetrik yapısı itibari ile estetik bir görünüme sahip olan bir çit türüdür. Kurulum yapılan mekâna görsel anlamda bir farklılık katan panel çit bu özelliği ile konut ve sitelerde, okul çevrelerinde ve spor komplekslerinde tercih edilmektedir. Firmamızca dilerseniz toprak zemine ya da beton zemine panel çit kurulumunu kalite standartlarına uygun bir şekilde yapabiliriz. Ayrıca farklı renk ve model seçenekleri ile firmamız panel çit kurulumunda hizmetinizdedir.

Ankara’da panel çit, tel örgü uygulamaları ile ilgili hizmet veya bilgi almak için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

www.elittelorgu.com

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir