Tanıtım

Araba Kiralamada Online Hizmet

 

Evden kalkıp farklı bir şehre, yeni bir yere seyahat ettiğimde orada araçla gezmenin keyfi, rahatı ve konforu tartışılmaz. Bunun için de en uygun yöntem araç kiralamak.

 

Ancak varılan şehrin farklı kültürü, alışveriş alışkanlıkları ve özellikle gençlere yönelik rent a car şirketlerini tavrı, durumu tartışmalı ve zor bir hale getirebiliyor. Bunun için farklı şehirlere giderken, online olarak internet üzerinden araba kiralama fırsatlarını tercih ediyorum. Uzun süredir kurumsal büyük şirketler arasında denemeler yaptıktan sonra, bu konudaki en iyi firmayı buldum; online araç kiralama konusunda her şehirde irili ufaklı birçok şirketi bir araya getiren bir platform: Otorento.com.tr

 

Otorento, diğer firmalara nazaran farklı çünkü portföyünde tek bir şirketin araç filosu, dolayısıyla tek bir fiyat politikası yok. Kendi içinde araç sağlayıcıların fiyatlarını birbiriyle rekabet ettirerek, en uygun araba kiralama fiyatlarını, tüketiciye en ucuz şekilde sunuyor. Üstelik bunu yaparken, müşteriden ekstra hiçbir komisyon almıyor. Kredi kartıyla yapılan ödeme sonrası, seyahat edeceğimiz kente iner inmez, daha önceden beğendiğimiz araç bizi bekliyor.

 

Yurt içinde 60’dan fazla şehirde hizmet veren Otorento’ya üye olmak ve işlem yapmak oldukça basit. Özellikle havalimanı araç kiralama fırsatları konusunda en iyi fiyatı sunuyorlar ve beni uçakla gittiğim hiçbir yerde yarı yolda bırakmadılar. Havalimanında uçaktan inip, bagajı aldıktan sonra, gelen yolcu terminalinin hemen karşısında arabam hep hazır olarak beni bekledi. Burada, seçtiğim aracın full kaskolu olmasının yanı sıra, zevkime göre seçtiğim otomatik ya da manuel vitesli araç seçeneği, dizel ya da benzinli yakıt türünün avantajı ile birleşti ve her zaman oldukça uygun fiyatlara araba kiralama hizmetinden yararlandım.

 

Günümüzde, internetin geldiği bu noktada ister havalimanında olsun, ister şehir merkezinde; beğendiğimiz aracı kiralamak için internetin faydalarından yararlanmamak içten dahi değil. Otorento.com.tr gibi birçok site var ve her biri farklı özellikleriyle öne çıkıyor olsa da, online araba kiralama konusunda benim açık ara favorim Otorento oldu ve blogta da bir yazı ile kendilerine yer vermek istedim.
Hizmetlerinin, kalitesini sonsuza kadar arttırarak devam etmesi dileğiyle. Siz de seyahatlerinize kiralık da olsa araba keyfini ekleyin, yolların ve tatilin tadını çıkartın.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir