Tanıtım

Ataşehir Kombi Servisi Kombi Bakımı

Başlıksız-1

Kombilerde her araçta olduğu gibi zamanla arıza yapmaktadırlar. Son zamanda ileri teknoloji ile üretilen kombiler arıza yapmıyor olsalar da zaman zaman bazı parçalarının değişmesi gerekiyor. Değişecek parçanın tespiti ve yenisinin takılması için periyodik bakım zamanının aksatılmadan kontrol edilerek yenileri ile değiştirilmesi gerekmektedir.

 Gelişen kombi teknolojisi sayesinde en az hatta hiç arıza çıkarmayacak şekilde ürünler üretilmektedir. Kombilerin çalışma süreleri bazı bölgelerde yıllık 300 güne kadar çıkabilmektedir.  O nedenle böyle büyük bir yükün altında olan kombilerde arıza yapmaktadır.

Bu durumda kombi servisine bir an önce haber verip kombinizin tamir ve periyodik bakımının yapılması gerekir.

Kombilerin bakım sürelerinin periyodu nedir?

Kombilerde marka ve model fark etmeden kış başlangıcı ve yaz başlangıcı şeklinde bakım yaptırmak en doğrusudur. Bunun nedeni ise kışın yoğun şekilde çalışan kombinin hem kontrollerinin yapılması, bu kontrol sırasında arıza var ise arızanın giderilmesi açısından önem arz etmektedir.  Aynı şekilde yaz biterken kışa girmeden yine bakım için Ataşehir kombi servisinden bakım hizmeti almak en doğrusudur.

Kombi bakımı ve arızası için kombi sökülüyor mu?

Bu konuda kesin bir şey söylemek için kombide oluşan arızanın mahiyeti etkilidir. Eğer kombi montajlı olduğu yerde tamir ve bakım yapılabilinecekse sökmeden yerinde yapılma gerekir. Ama eğer arıza büyük ve olduğu yerde giderilemeyecekse atölyeye götürülüp orada tamir bakımı yapılmaktadır.

Kombi bakımı ücreti ne kadardır?

Bu işlem için her firma değişik bir fiyatlandırma uygulamakla beraber aşağı yukarı işin mahiyeti aynı olduğu için firmalar arası ciddi farklar yoktur.

Kombi bakım ve onarım ne kadar sürmektedir?

Kombide oluşan arızanın durumuna bağlı olmakla beraber normal bakımlar bir saati geçmemektedir. Eğer arıza varsa bu süre biraz daha uzamaktadır.

Etiketler

Benzer Yazılar

2 thoughts on “Ataşehir Kombi Servisi Kombi Bakımı”

  1. Eskiden ataşehirde oturuyordum oradaki baymak servisi çok kaliteli idi. Pendik baymak servisi adresini araştırdım bulamadım yardımcı olur musunuz bana nasıl bulurum. Klima filtreleri lazım eve gönderiyor musunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir