Tanıtım

Baymak Servisi İçinizi Isıtacak

Baymak Servisi İçinizi Isıtacak

Baymak Servis uzman teknik personeli ve deneyimli, güler yüzlü çağrı merkezi çalışanlarıyla Baymak Kombi ve Klima arıza-bakım üzerine uzun yıllardır hizmetlerini devam ettirmektedir. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti başta olmak üzere kaliteli, hızlı ve garantili çözümleri yerinde servis imkânlarımızla siz değerli kombi ve klima kullanıcılarının ayağına getirmekteyiz. Firmamız tarafından Baymak Klima ya da Baymak Kombi Arızaları hakkında her türlü sorun karşısında profesyonel ekibimiz ile anında çözüm sağlayarak cihazınızdaki arızayı çözüp, değişimi yaptığımız parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz. 1 yıl içerisinde aynı parçanın arızalanması durumunda sizden ücret talep edilmemektedir. Bir telefon kadar sizlere yakın olup bizleri günün her saati arayarak teknik destek alabilirsiniz. Servis olarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına hep yenilikçi olmuş ve teknolojiyi yakından takip ederek bu yönde Baymak hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkartarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Adsız

Geniş hizmet ağı ile Baymak Servisi olarak yepyeni bir kampanyayla karşınızdayız. Başlatmış olduğumuz kampanyalarımızdan bahsedelim; İlk olarak dairenize gaz alarm cihazı taktırmak için servisimize başvuru yaptığınız takdirde kombi bakımını sizlere ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra petek temizliği+ bakım olarak da başvurabilir, yine aynı şekilde sizden bakım bedeli talep edilmeyecektir. Ayrıca toplu bakım kampanyamıza başvuru yaptığınız takdirde 5 ve 10 kombi için %30, 10 ve 50 kombi için %35, 50 kombi üzeri bakımlarda %40’a varan indirimlerimiz olmaktadır. Ve 3 yıl içerisinde bizden servis talebinde bulunan müşterilerimizden 1 kere olmak şartıyla servis bedeli alınmayacaktır. Bunun yanı sıra Vip Servis hizmetimizi sizler için oluşturduk. Vip Servis hizmetimizden yararlan kullanıcılar aynı gün teknik servisimizden yardım alabilecekler. Fakat bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar iki servis bedeli ödemek şartıyla faydalanabilirler.

Baymak Çağrı Merkezi telefonundan bizlere ulaşarak kampanyalarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Günün her saati bize ulaşarak kombi ve klimalarınızla ilgili teknik destek alabilir, sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Uzman teknik kadromuzla her zaman yanınızdayız baymakservisi.net.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir