AndroidOyun

Brain Dots Apk İndir

unnamed

Brain Dots Android için yapılmış en güzel bulmaca ve zeka oyunlarından biridir.Oyun Hem tablet hem telefonlar da sıkıntısız oynanabiliyor.Bu yazımızda oyunu tanıtıp Brain Dots Apk İndir linklerini paylaşacağız.

Brain Dots Nedir?

Brain Dots, keyifli bir zeka ve bulmaca oyunu arayanların Android cihazlarında denemeden geçmemeleri gereken keyifli oyunlar arasında yer alıyor ve hem tabletler hem de telefonlarda oynanabiliyor. Pek çok diğer bulmaca oyununun aksine yaratıcılığınıza da gerek duyan uygulama, böylelikle kendi çözümünüzü kendinizin yaratmasının da önünü açıyor.

Brain Dots Amaç Nedir?

Oyunda iki adet küremiz mevcut ve temel hedefimiz bu küreleri bir şekilde birbirine değdirmek. Bunu yapmak ilk bölümlerde biraz kolay gibi görünse de bölümler ilerledikçe oldukça orijinal engeller karşımıza çıkıyorlar ve bu engelleri aşabilmek için daha da orijinal çözümler bulmak gerekiyor. Tabii ki yüzlerce bölüme sahip olduğu için bu işin ne kadar zorlu bir hale gelmeye başladığını siz de tahmin edebilirsiniz.

Başlıksız-3

Brain Dots Nasıl Oynanır?

Bu topları birbirine değdirebilmek için elimizde bir kalem bulunuyor ve her bölümle birlikte yeni bir kalem açma şansımız doğuyor. Daha farklı kalemlerle çalışmanın bu işi biraz daha eğlenceli ve yaratıcı bir hale getirdiği de kesin. Bir bölümü geçtiğinizde o bölümü nasıl geçtiğinize dair video veya ekran görüntüsü yakalamak da mümkün ve böylece dostlarınıza ne kadar yaratıcı bir şekilde sonraki bölümlere geçtiğinizi gösterebiliyorsunuz.

Brain Dots Hakkında

Oyunun grafikleri ve ses öğeleri oldukça sevimli bir şekilde hazırlandıklarından dolayı oyununuz esnasında göz zevkinizi bozacak herhangi bir şey yok. Zaten minimalist bir anlayışla düzenlendiği için ekranda kalabalık yaratmayan Brain Dots’u oynarken keyifleneceğinizi söyleyebilirim.

Brain Dots İndirme Bilgisi

Dosya Boyutu:27 MB

Sürüm:Anroid 3.0 ve Üzeri

Tarama:Temiz/Virüs Yok

Test:Test Edildi.Çalışıyor.

Brain Dots İndirme Linkleri     

Yandex Disk Üzerinden İndirmek İçin Tıklayınız.

Bu yazımız Brain Dots Apk paylaştık.Sizde Brain Dots Apk indirip telefon veya tablet android cihazınıza kurarsanız Brain Dots oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz.Anlamadığınız her hangi bir yeri yoruma atarak sorabilirsiniz.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoş çakalın.

Etiketler

Benzer Yazılar

8 thoughts on “Brain Dots Apk İndir”

  1. Oyun güzel ama bir seviyeden sonra çekilmez hale geliyor. Türkçe bölüm geçme videoları paylaşacak mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker