Sosyal Medya

c2 Anonim Bulma (connected2.me)

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere c2 anonim bulma yöntemini anlatacağım.Bu yöntem ile beraber sizlerde connected2.me sitesinden sizlere mesaj gönderen anonim kişileri bulabilirsiniz.Öncelikle connected2.me nedir ondan biraz bahsedelim.

connected2.me Nedir?

Connected2.me, tanıdığın veya tanımadığın insanlarla anonim olarak konuşmanı sağlayan bir uygulamadır. Arkadaşlarınla anonim olarak konuştuğun gizli ve eğlenceli sohbetin tadını çıkarabildiğin uygula Da ayrıca yeni arkadaşlarla tanışabileceğin Shuffle isimli bir ekran da bulunmaktadır.Uygulamayı tanıttığımıza göre artık asıl konumuza dönebiliriz.

c2(connected2.me) Anonim Bulma

  • Öncelikle size yazan kişiyle beraber biraz sohbeti ilerletin.Zaten size yazdığına göre sizle sohbet etmek isteyecektir.
  • Sohbeti ilerlettikten sonra şehrini,burcunu ve yaşını öğrenin.
  • c2’de insanlar biyografilerine kendi bilgilerini yazarlar ve bu şekilde iletişim kurarlar.
  • Sizde konuştuğunuz kişinin size verdiği bilgeleri arama yerine yazın.Bu şekilde karşınıza en fazla 4-5 kişi çıkar.
  • Kalan 4-5 kişiye de mesaj gönderin.Size verdiği cevaplardan ve konuşma tarzından rahatlıkla kim olduğunu bulabilirsiniz.
  • Bu işlemlerle beraber size yazan anonim kişinin kim olduğunu bulabilirsiniz.
  • Kesin bir sonuca ulaşamayabilirsiniz fakat denendiği takdirde yüksek ihtimal kişiyi bulabiliyorsunuz.

Arkdaşlar yöntem biraz zamanınızı alabilir.Fakat connected2.me anaonim bulma işleminin başka bir yolu yok.Sizler de  bu yöntemi kullanarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Bir yazının daha sonuna geldik.Bu yazımızda c2 Anonim Bulma yöntemini sizlere anlattım.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşça kalın.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir