Tanıtım

Çamaşır Yıkarken Dikkat Edilmesi Gereken Nelerdir?

Günümüzde artık yediden yetmişe herkesin bildiği bir husus vardır renkliler ile beyazlar aynı anda aynı makinede yıkanmaz. Peki, makina kullanımında yapılan hata veya hatalar bundan ibaret mi? elbette ki hayır. Arçelik servis merkezi olarak kullanıcıları en çok bu konuda uyardığımız mesele kaliteli makine kullanımı ve seçimidir.

​ Bu konuda soğanlık Arçelik servisi olarak bu hizmeti size sunmaktan gurur duyarız.
Çamaşır yıkarken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise çamaşır tozu kullanımı.
Çünkü makinası bozulduğunda servis merkezim ile iletişime geçeyim bilgi alayım diyen müşterilerimizi ziyaret ettiğimizde en çok karşılaştığımız sorun makinanın kireç sebebi ile bozulması titremesi ve çok ses çıkarması buda çamaşır tozu kullanımı ile bire bir alakalı bir konudur hiç kullanılmaması makinanın ömrünü kısaltmakla beraber eşyalara büyük zarar vermektedir.

​ Alınan eşyaların üzerinde belirtilen dereceler ve imkanlar doğrultusunda yıkanmadığında hem onlar hem eşyalar zarar görmekte hem de uzun vadede makinaya zarar vermekte çünkü eşya ile makineyi birbirinden ayrı olarak düşünmeden ikisinin de kullanımı esnasında onlara en uygun malzeme ve eklerin kullanılması önemli örneğin bir yumuşatıcı kullanıyorsanız pantolonunuz için aynı zamanda o yumuşatıcı veya kok jelini daha aktif kullanabilmesi için makinanın makina için uyumlu kireç yok eden tozları da kullanmanız gerekiyor. Makineniz kireçlendiğinde eskisi gibi olma ihtimali çok düşüktür temeli en baştan sıkı tutarak uzun vadede verim alınmaya çalışılması gerekmektedir

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir