Yama

Cities XXL Türkçe Yama

Cities-XXL-Turkce Yama

Cities XXL Türkçe Yama İndirerek oyunuzu Türkçe hale getirebilirsiniz.Cities XXL Türkçe Yama yazıda indirme linkleri ve kurulumu ile birlikte mevcuttur.

Cities XXL Nedir?

Her şeyden önce Cities XXL oyunu hakkında çok kısa da olsa bilgi vermek gerekir diye düşünüyorum. Herkesin bir şekilde haberdar olduğu üzere Cities XXL oyunu detaylı bir şehir kurma ve yönetme simülasyonudur. Amacınız tamamen kişisel zevklerinize göre sıfırdan tasarladığınız ve inşa ettiğiniz şehrinizi büyüterek devasa bir metropol haline getirmektir. Teoride bir belediye başkanlığı simülasyonu olan Cities XXL, pratikte ise bu işin ne kadar çetrefilli ve stresli olduğunu kanıtlamak üzerine kurulmuş bir sistemdir.

Cities XXL Türkçe Yama İndir

Cities XLL her ne kadar güzel bir oyun olsada İngilizce olması bizi zorlayabilir.Oyunun daha anlaşılır ve zevkli hale gelmesi adına sizlere Cities XLL Türkçe Yama sunuyorum.Cities XXL Türkçe Yama indirme linkleri ve kurulumu aşağıdadır.Hepinize şimdiden Türkçe Cities XXL ile keyifli oyunlar dilerim.

 

Cities XXL Türkçe Yama İndirme Linkleri

Yamayı Yandex Disk Üzerinden İndirmek İçin Tıklayın…

Yamayı ZipyyShare Üzerinden İndirmek İçin Tıklayın…

Rar Şifresi:  ozansahin.com.tr

Cities XXL Türkçe Yama Kurulumu

Yamanın kurulumu indireceğiniz Rar dosyasında mevcut fakat yine de ben buraya yazayım.

Kurulum

1- Cities XXL/Data klasörünü açalım.
2- Data Klasörünün içine yeni bir klasör oluştur deyip, klasörün ismini Localization yapalım.
3-Rardan çıkan EN klasörünü oluşturduğumuz Localization isimli klasörün içine atalım.
4-Hepsi bu kadar artık oyun Türkçe..

Hepinize iyi oyunlar.

Yamadan Bir Görüntü

cities xxl türkce yama indir

 

Evet arkadaşlar.Bu yazımda sizlere Cities XXL Türkçe Yama paylaştım.Cities XXL Türkçe Yama İndir ve oyunu artık Türkçe oynayın.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın.

 

Etiketler

Benzer Yazılar

16 thoughts on “Cities XXL Türkçe Yama”

    1. Yamayı tekrar indirdim.Şifreyi girdim.Şifre doğru.Şifreyi klavyede siz yazın.Kopyala yapıştır yaptığınız için hata vermiş olabilir. | Şifre: ozansahin.com.tr

  1. Bu yama XL veya XL platinuma ait. XXL için gelen yeni güncelleme dosyaları eksik. Neden acaba? Sizin çevirmemiş ve başkasının yamasını kullanmış olma ihtimalinizden dolayı mı? Emek hırsızlığı yapmayın, ayıp. Ondan sonra neden yapımcılar yama yapmıyor diye hayıflanıyoruz. Sizin yüzünüzden sıkıntıyı biz yaşıyoruz.

    1. Yamayı ben yaptım diye bir ibare yazıda geçiyor mu acaba? Asıl sizin gibiler yüzünden bizim blog yazma isteğimiz kaçıyor.Yamayı ben kendi bilgisayarımda kullanıyorum.Gayet güzel çalışıyor.Bir şeyi yapamayınca hemen başka suçlu aramayın.Önce kendinize bakın.Ayrıca yamayı ben yapmadım.Yamayı kurup oyunu açınca yamayı kimin yaptığını öğrenebilirsiniz.

    1. Genel bir sorun var.Halletmeye çalışıyorum.Kısa zamanda düzelecektir.Sorun için özür dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker