Tanıtım

Counter Strike Hileleri

 

Counter Strike Hileleri

Hepimizin muhakkak çocukluğunda gençliğinde oynamış olduğu bir bilgisayar oyunu Counter Strike yani kısaltılmış ismi ile CS oyunu, ilk çıktığı zamanlar ortalığı kasıp kavurmuş özellikle herkesin evinde bilgisayar olmadığında internet kafelerin en büyük geçim kaynağı olmuştur. Günümüzde de oynanmaya devam eden bu oyunda artık farklı versiyon ve haritalar çıkmıştır. Farklı yazılımlar kullanarak ve şifreler yazarak oyunda değişik hareketler yapabilmekteyiz. Bu yazılımlardan biri Wallhack’tir.

Wallhack Nedir?

Özellikle online oyunlarda rakip takımının adamını duvar arkasından görerek üzerine bir de ateş edebilmeye olanak sağlayan bir cs hileleri arasında bir yazılımdır. Kullanan için çok büyük avantaj sağlarken üzerinde kullanılanı sinir etmektedir. Uygulama arada kullanıldı mı zevk verirken bazı oyuncuların devamlı olarak kullanması sinir bozucu bir durum olabiliyor. wallhack indir işlemi çoğu internet sitesinde mevcut olarak karşımıza çıkıyor. Arama motorlarına yazıldığında çok rahat bir şekilde yazılıma ulaşabilirsiniz. wallhack indir işlemini tamamladıktan sonra, sıra nasıl kuracağınıza geldi. İlk olarak gelen dosyayı açmak için iki kere üstüne tıklayalım. Bu dosya içinden çıkacak olan programa iki defa tıklıyoruz ve böylece yazılımı aktif hale getiriyoruz.

 

Cfg Nedir?

Cfg kısaca oyun içerisinde kısayol oluşturarak hızlı silah ve ya ekipman erişimine olanak sağlamaktadır. Yine çoğu serverda cs hileleri arasında kabul edilmektedir. Fakat kimine göre hile olmadığı söylense de oyun sırasında kullanırsanız banlanmanıza sebep olabilmektedir. Peki, cfg indir işlemi için ne yapmamız gerekiyor ona bakalım. Cfg indir işlemi ilk olarak aynı şekilde arama motorlarından birinden arattırarak dosyayı indirip kullanabiliriz.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker