Tanıtım

Demirdöküm Servisi Soğukta Bırakmayacak Kampanya Başlattı

 

Her zaman hizmetlerinde en başarılı olmak amacıyla ve üst seviyelere yükselebilmek amacıyla kalitesinden asla ödün vermeyen Demirdöküm Servisi teknik olarak Demirdöküm klimalarınızda ya da Demirdöküm kombilerinizde oluşan sorunları en kolay şekilde çözümleyerek sizlere servis imkanı sağlamaktadır. Demirdöküm Klimalarınızda olduğu gibi Demirdöküm Kombim Ses Yapıyor diyen ve arıza sorunu yaşan kullanıcılarımız bizlerden en ayrıntılı şekilde bilgi alabilirler. Günün her saatinde hizmetlerini esirgemeden her koşulda en iyi hizmet sağlamak amacıyla Demirdöküm Servis olarak hizmetimizi hız kesmeden devam ettirmekteyiz. Amacımız her kullanıcılara sorunsuz servis hizmeti sağlayarak müşterilerimiz üzerinde kalıcı memnuniyet bırakmaktır. Bu nedenle bizlere her daim güven duyarak arayabilir her türlü ister ve taleplerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Büdün sizlere Demirdöküm olarak başlattığımız birkaç kampanyamızdan bahsedeceğiz.  Demirdöküm kullanıcılarını her koşulda memnun edebilmek amacıyla çaba sarf eden firmamız geçmişte olduğu gibi bugünde sizlere en iyi şekilde destek sunabilmek için başlattığı kampanyalar ile son derece kullanıcıları memnun edeceğe benziyor. Dilerseniz sizlere kısaca kampanyalarımızdan bahsedelim:

Adsız

Toplu bakım kampanyamız sayesinde artık Demirdöküm kullanıcıları kolay bir şekilde bakım işlemini kolay bir şekilde yaptırabileceksiniz. Toplu bakım yaptırmak istiyorsanız 5 ve 20 kombilerde %30 10 ve 50 üzeri kombilerde %35 50 üzeri kombi bakım işlemlerinizde ise %40 gibi bir indirim seçenekleri yer alacaktır. Bu nedenler bu fırsatı kaçırmadan Demirdöküm ailesi olarak yararlanmanızı öneririz. Aynı zamanda tesisat yıkama işlemi ya da gaz alarm cihazına sahip olacak Demirdöküm kullanıcılarına ise kombi bakımını ücretsiz olarak yapmaktayız. Bunun yanı sıra Vip servis hizmetimiz sayesinde artık aynı gün servis hizmetimizden yararlanmayan kalmayacak. Servis hizmeti için bizleri arayan ve servis talep eden kullanıcılarımıza aynı gün hizmet sağlamaktayız. Evet yanlış duymadınız bu servis hizmetimiz sayesinde artık yaşadığınız sorunlardan bir an evvel kurtularak rahat edebileceksiniz. Yalnız şunu belirtmek isteriz ki Vip Servis hizmetimizden yararlanmak isteyen kullanıcılarımız firmamıza iki servis bedeli ödemek durumundadırlar. İki servis bedeli ödemeleri durumunda aynı gün içerisinde Vip Servis ekibimizi adreslerine yönlendirmekteyiz. Sizlerde en yakın sürede servis desteği almak istiyorsanız firmamıza hemen başvurmanız yeterli olacaktır. Sizleri memnun edecek bir diğer kampanyamız ise 3 yıl içinde firmamız tarafından servis desteği almış ve aynı şekilde kayıt oluşturmak isteyen kullanıcılarımıza yöneliktir. İkinci servis taleplerinizde servis bedeli ödemeyerek uzman teknisyenlerimizi adresinize ücretsiz olarak yönlendirmekteyiz. Bu nedenler sizler 1 kere olmak şartıyla gelen servis ekiplerine servis bedeli ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Sizxlere geniş hizmet ağı ile 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunan Demirdöküm Çağrı Merkezi dün olduğu gibi bugünde sorunlarınızı bir an önce çözümleyebilmek adına servis hizmetlerine en iyi şekilde devam edecektir.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir