Genel

En İyi Gif Yapma Siteleri

Bu yazımda sizlere En İyi Gif Yapma Sitelerinden bahsetmek istiyorum.

Sosyal medyada bazı komik anları ve durumları ifade etmek için video ve resimlerden çok daha etkili olan gif formatındaki hareketli resimleri oluşturmak için herhangi bir programa ihtiyaç duymadan online gif yapma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda ya mobil cihazlarınızda kullanacağınız program ve uygulamalar ile kısa sürede GIF dosyaları oluşturabilir bu dosyaları animasyonlu bir şekilde kullanıma sunabilirsiniz. Sorunsuz ve başarılı bir sıkıştırma sunan GIF formatı ile basit animasyonlar hazırlayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınız ya da mobil cihazlarınız dışında online GIF yapma sitelerini kullanmak istiyorsanız aşağıda ki bilgilere göz atabilirsiniz.

Aşağıda derlediğim hareketli gif yapma sitelerinde Youtube videolarını, webcam görüntülerinizi veya bilgisayarınızdan yükleyeceğiniz herhangi bir videoyu gif formatındaki resimlere kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.

 

 

1-Ezgif

Adsız İnternetteki en iyi gif yapma sitesi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Bu sitede gif oluşturmanın yanında giflerinize özel efekt verip üzerinde düzenlenlemeler yapabilirsiniz.

Siteye gitmek İçin Tıklayın.

 

2-ImgFlip

AdsızBu site sayesinde bilgisayarınızdaki görüntülerle rahatlıkla gif oluşturabilirsiniz.Basit arayüzü imgflip sitesinin tercih sebepleri arasında görülüyor.

Siteye gitmek İçin Tıklayın.

 

3-GifPal

Adsız

Siteye girdiğinizde Get started now! butonuna basarak mükemmel gifler oluşturabilirsiniz.Oldukça kullanışlı bir site GifPal sitesini tavsiye ediyorum.

Siteye gitmek İçin Tıklayın.

 

4-MakeAGif

AdsızBilgisayarınızdaki videoları gif yapabileceğiniz makeagif sitesinde bunun yanında sabir resimlerle de gif oluşturabilirsiniz.

Siteye gitmek İçin Tıklayın.

 

5-GifMaker

AdsızResimleri tek tek ekleyip, çözünürlük ve oluşturulacak hareketli gifin hızını da ayarlayabileceğiniz bu sitede resimlerinizi gife çevirmek çok kolay.

Siteye gitmek İçin Tıklayın.

 

 

Bu yazımda sizlere En İyi Gif Yapma Sitelerinden bahsettim.Umarım siteler işinizi görür.Zaten bunlar internetteki en iyi gif yapma siteleri.Bu yazımda en iyi gif yapma sitelerini paylaştık.Her türlü sorunuzu yorum atarak sorabilirsiniz.

 

Etiketler

Benzer Yazılar

1 thought on “En İyi Gif Yapma Siteleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker