Tanıtım

En İyi Hosting Firmaları

EN İYİ HOSTİNG FİRMALARI

Yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin ve dokümanların internet kullanıcıları tarafından kolayca erişilebileceği bir bilgisayarda durması gerekir. Fakat bu bilgisayar evinizdeki bilgisayar olamaz çünkü gerekli donanım, güvenlik ve program olsa bile internet bağlantı hızınız yeterli olmaz. Bu sebeple internette site yayınlamak için internet bağlantısı çok hızlı olan ve birçok kullanıcıya aynı anda hizmet verebilme kapasitesinde olan bir bilgisayarda (Sunucu) yayınlamak istediğiniz dosyaların saklanması gerekir. İşte bütün bu işlemleri güvenilir ve hızlı bir şekilde saklama ve yayınlama işlemine Web Hosting denir. Bu işlemleri kendi imkânlarımızla yapmamız mümkün olmadığından birçok firma Web Hosting faaliyetleri yürüterek bize aracılık yapmaktadır. Anında hosting internet ve bilişim hizmetleri bu iş için biçilmiş kaftan.

2011 yılından bu yana kendi sektöründe müşterilerine sağladığı kaliteli, güvenli ve hızlı hizmetleri sayesinde internet sektöründe vazgeçilmez olmaktadır. En iyi hosting firmaları arasında yer alan şirket; Web Hosting, Yazılım Hosting, Reseller Hosting, SEO Reseller, Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu ve SSL Sertifikası Hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılayacak çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Firma hızlı destek ile mesai saatleri içerisinde hızlı ve güvenilir bir biçimde sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. Hatta Linux Web Hosting hizmetlerini ücretsiz taşıyarak müşterilerinin işini kolaylaştırıyor. Anında Hosting İnternet ve Bilişim Hizmetlerinin internet sayfasındaki müşteri yorumları da firmanın işine verdiği önemi ve müşterilerinin memnuniyetini gözler önüne seriyor. Ayrıca Koruma Paketlerini, Yazılımlar, WHMCS Modüllerini, Sunucu Lisanslarını ve WordPress cache paketlerini uygun fiyatlar ile hizmetinize sunuyor. Otomatik Aktivasyon hizmeti sayesinde ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz anında aktif oluyor ve zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Bilindiği üzere artık SSL( Secure Sockets Layer) Güvenlik Sertifikası olmayan web siteleri ve E-ticaret yapan firmalar gerekli güvenliği sağlayamadıkları için fazla tercih edilmiyorlar. Anında Hosting İnternet ve Bilişim Hizmetleri bu konuda da kayıtsız kalmayıp Bireysel SSL ve Kurumsal SSL paketlerinde kurulumu ücretsiz yapmaktadır. Layer 7 Güvenlik Katmanını geliştirmiş olup siz değerli müşterilerinin DDos, SYN, Get vb. saldırı türlerinden korunmanızı amaçlamaktadırlar.

Müşterilerine sundukları güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmetler karşılığında uygun paket fiyatları ile bizleri şaşırtıyorlar. Hosting şirketinin Sunucuları yurtiçi ve yurtdışı monitörler üzerinden 7/24 saat vardiyalı olarak izlenmekte olup herhangi bir problem anında müdahale edilerek sorun çözülmektedir. Hosting ile ilgili her konuda gerek deneyimleri gerekse sundukları güvenilir ve hızlı hizmetlerle tavsiye edilen firmalar arasındadır.

Etiketler

Benzer Yazılar

1 thought on “En İyi Hosting Firmaları”

  1. Hosting firması tercih ederken kuracağımız sisteme göre mi tercih yapmalıyız yoksa kurumun itibarına göre mi arkadaşlar, PHP ile ilgili bir sistem var kurulması gereken ancak bazı kurumların yardımcı olmayacağından endişeleniyoruz, bazılarında ise sistemi kaldıracak altyapı yok?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir