En İyi WordPress Oyun Temaları

Arkadaşlar bu yazımda sizlere WordPress için kullanabileceğiniz en güzel oyun temalarını vereceğim.Temaları ben çok beğendim.Temaların ismi,yapımcısı,dili,güvenliği,test durumu,,uyumluluğu,indirme linki,tema önizlemesi ve gerekli açıklamaları alt kısımlarında yazmaktadır.Arasından istediğinizi seçip kullanabilirsiniz.Temalar tarafımca denenmiştir.Herhangi bir sıkıntı halinde yorum yaparak veya iletişimden bana ulaşabilirsiniz.İndirdiğiniz bütün temalarda rar şifresi isteyecektir.Rar şifresi ozansahin.com.tr  ‘dir.Şimdilik 3 tane tema paylaştım.Elime geçtikçe yenilerini ekleyeceğim.

 

 

1-Wordpress Fizz Oyun Teması

fizy_oyun_temasi

Temanın İsmi: Wordpress Fizz Oyun Teması

Temanın Yapımcısı:MahmutCan

Temanın Dili:Türkçe

Tema Güvenliği:Virüs Yok-Güvenli

Test Durumu:Test Edildi-Çalışıyor.

Tema Uyumluluğu:%100 Uyumlu

Tema Açıklaması:Fizz adlı bu WordPress oyun teması ücretsiz olarak dağıtılıyor ve içerisinde 4 adet oyun botunu da barındırıyor. Sade ve şık bir arayüze sahip olan temanın içerisinde entegre reklam bölümleri de bulunuyor. Oyun sayfalarına yerleştirilen sosyal paylaşım butonlarıyla Fizz teması, oyunların sosyal ağlarda paylaşılmasına da olanak sağlıyor. Tam ekran oynamaya ve oyun açıklaması girmeye de imkan veren Fizz, wordpress altyapısıyla oyun sitesi kurmak isteyenler için gayet başarılı ve hafif bir tema.

Temayı İndir:  FizzOyunTeması[ozansahin.com.tr]-İndirmek İçin Tıklayın

__________________________

2-TrendOyun4 WordPress Oyun Teması

wordpress-oyun-temasi-1024x430

Temanın İsmi: TrendOyun4 WordPress Oyun Teması

Temanın Yapımcısı:Trend Wp

Temanın Dili:Türkçe

Tema Güvenliği:Virüs Yok-Güvenli

Test Durumu:Test Edildi-Çalışıyor.

Tema Uyumluluğu:%100 Uyumlu

Tema Açıklaması:WordPress içerik yönetim sistemi gün geçtikçe gelişiyor ve hergün bir yenisinin eklendiği temalar arasında bugün TrendWP tarafından ücretsiz olarak sunulan TrendOyun4 WordPress Oyun temasının ayrıntılarını dilerseniz aşağıda demo kısmından inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Temayı Önizle:Önizlemek İçin Tıklayın

Temayı İndir: TrendOyun4[ozansahin.com.tr]-İndirmek İçin Tıklayın

__________________________

3-GamePortal Ücretsiz Oyun Teması

gameportal-sunum_01

Temanın İsmi: GamePortal Ücretsiz Oyun Teması

Temanın Yapımcısı:Kazım Yıldız

Temanın Dili:Türkçe

Tema Güvenliği:Virüs Yok-Güvenli

Test Durumu:Test Edildi-Çalışıyor.

Tema Uyumluluğu:%100 Uyumlu

Tema Açıklaması:GamePortal v1 hakkında kısaca sizleri bilgilendirelim.Google Adsense odaklı oyun siteleri için SEO etkenleri çok önemlidir, aranılan kelimelerde üst sıralarda olmak için sitenizin Google SEO etkenlerini sunması gereklidir. GamePortal v1 sizlere bu fırsatı ücretsiz olarak sunmaktadır. Css ve xhtml olarak valid bir yapıya sahip olan temamız kendine has Cache sistemi sayesinde de Google PageSpeed testinden %94 gibi yüksek bir oran ve başarıyla geçmiştir.Tamamen admin panelden kolay bir şekilde kontrol edilmektedir, dosya aç kod düzenle yükle gibi can sıkıcı ve zaman kaybına neden olacak işlemler yapmanız gerekmez. Bu sayede sitenin düzenlemeleri için ayıracağınız zamanı kendinize ayırma fırsatı bulmuş olursunuz.

Temayı Önizle:Önizlemek İçin Tıklayın

Temayı İndir: GamePortalTemasi[ozansahin.com.tr]-Tıkla İndir

4 comments

  1. Güzelmiş sevdim temaları. Eğer ki ileride oyun sitesi -ki açmayı düşümüyorum- açarsam kesin kullanmayı düşünüyorum bu temalardan birisini. Teşekkürler.

  2. Linkler çalışmıyor Ayıp aradaki kısaltmadan paranı kazanıyosun bari linklerle ilgilenin

    Linkler çalışmıyor Ayıp aradaki kısaltmadan paranı kazanıyosun bari linklerle ilgilenin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir