Tanıtım

Esenyurt Klima Servisi

klima-servisleri-izmir

Yaşadığımız dönmede klimaların günlük hayatımızdaki yeri tartışılmayacak kadar önemlidir. Yazın evimizi ferahlatan, kışın soğuklarında da evimizi ve içimizi ısıtan bu ürün, artık zaruri ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Ülke genelinde pek çok kentte insanlar klima kullanmaktadır. Her cihazda olduğu gibi klimalarda da zaman içinde arızalar baş gösterebilir. BU arızalar genel olarak kullanıcının hatalı müdahalesinden ya da klima bakımının aksatılmasından kaynaklanan arızalardır. Her ne sebeple olsun, İstanbul sınırlarında yaşayan tüm kullanıcılar için Esenyurt klima servisi uygun ücretler ve kalite garantisi ile hizmet veriyor. Üstelik yalnızca arıza durumlarında değil bu servisin ürün kullanımı, parça değişimi, ürün montajı gibi farklı faaliyetleri de bulunuyor. Özellikle klima bakımının önemi düşünüldüğünde bir yetkili servisin müdahalesi kaçınılmaz hale geliyor. Klimaların bakımı düzenli periyotlarla – yılda veya iki yılda bir defa – yapılmadığında klimada hava üflememesi, sağlıksız bir ortama sebep olması gibi insan hayatını etkileyecek sonuçlar ortaya çıkıyor. Bu nedenlerle klima bakımı ihmal edilmemeli.

Esenyurt klima servisi bir telefon ile evinize gelerek klimanız için gereken bakımı sağlamak için çalışıyor. Bu bakım esnasında gerekirse parçalar değişiyor, filtreler temizleniyor, fanlar kontrol ediliyor ve iç kısımlardaki aksaklık durumları tespit ediliyor. Yetkili olmayan ve kişileri dolandırma gibi niyetleri olan isimsiz firmalara prim verildiğinde, bu servisler klimaya zarar verdiği gibi yüksek ücretler de talep ediyor. BU nedenle İstanbul sınırları dahilinde yaşıyorsanız, Esenyurt servisinden yardım talep edebilirsiniz. Hem bütçenizi hem sağlığınızı düşünen Esenyurt klima servisi garanti kapsamında ürünlerinizi onarıyor, klimanızın montajını yapıyor ve arızaları gideriyor.

Klima Arızaları Nelerdir?

Klima kullanan kişilerin yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi klimanın su akıtıyor olmasıdır. Bu duruma neden olan faktörler arasında montaj esnasında yapılan hatalar başta geliyor. Bunun yanı sıra bakım yapılmayan klimalarda gider tıkanıklığı da bu duruma yol açabiliyor. Klimanın istenilen derecede ısıtmaması ve soğutmaması da en çok yaşanan sorunlar arasında yer alıyor. Bunun başlıca nedeni hava filtresinde zaman içinde oluşan kir ve pislikler olarak biliniyor. Bu nedenle bu filtrenin 15 ile 20 günde bir çıkarılıp temizlenmesi gerekiyor. Bu gibi durumlarda yetkili servisi aramadan önce cihazın fişini çekmek son derece önemli bir ayrıntı. BU süreçte servis ile telefonda görüşerek durum bilgisi aktarabilir ya da fikir alabilirsiniz. Eğer yine de sorun çözülmüyor ise, mutlak surette bir yetkili eleman çağırılması gerekiyor.

 

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir