Script

Facebook Otomatik Paylaşım Yapma Scripti – Yeni Sürüm

FB Image v2.61

Merhaba arkadaşlar bugün ki yazıda sizlere ” Facebook’ta Otomatik Paylaşım Yapma Scripti ” ‘ni indirme linkleriyle birlikte nasıl kullanabileceğinizi,ne işe yaradığını detaylı bir şekilde siz okuyucuları sıkmadan anlatacağım.

Bu scripti neden kullanmalıyım?

Eğer bir webmaster isen,bir web sitesine sahip ve bu siteden gelir elde etmek istiyorsan ve ya bir gelir elde etme düşüncesi olmadan geliştirdiğin siteni ileriye taşımak istiyorsan bu script ile Facebook üzerinden otomatik paylaşım yapabileceksin.

Bu scripti kullanmam ne işe yarar?

Bu script ile facebook hesabınızda bulunan gruplarda otomatik bir şekilde anında gönderi paylaşabileceksiniz.Örneğin +100 gruba eklisiniz.Bu grupların hepsi aktif olmasa bile hepsi +5binin üzerinde.Sizin otomatik olarak paylaştığınız bir reklam payı günde sizlere 700-800 haberin içeriğine göre +1k hit sağlamanıza yarayacak.

Bu script ücretli midir?

Bu script ücretsizdir.Aşağıda verilen linklerden indirerek ücretsiz bir şekilde kurulum yapabilir, hata yapmaktan korkuyorsanız ve güvenli ve doğru bir şekilde kurmak istiyorsanız buradan (video link) videoya ulaşabilir videolu anlatıma ulaşabilirsiniz.

Script’in içerisinde neler bulunuyor? Neler Var?

Eşsiz özellikler Durum, link, fotoğraf, video istediğiniz şekilde paylaşım yapın. Sınırsız kullanıcı kapasitesine sahiptir. Hiçbir manuel işlem gerektirmez.Her şey otomatiktir. Yazılarını birden fazla grupta paylaşarak hit ve gelir elde edin. Gönderdiğiniz gönderiler arasındaki süreyi ayarlayın. Gönderi başarılı veya hatalı olsun her gönderilmenin ardından bilgi verir.

MySQL sunucusu gerekmez. Depolama için hızlı SQLite Veritabanları kullanır. Komut seçeneklerini ayarlama ve kullanıcıları yönetmek için Türkçe Yönetici Paneli. Çoklu dil desteği.. Endonezyaca Fransızca Almanca İngilizce, Arapça, Portekizce, İspanyolca, Tayca, Türkçe ve Urduca. Temalar destekler ve çeşitli temalar içerir. Admin panelinde tema,logo,içerik,renk seçme özelliği. ve çok daha fazlası hepsi bu scriptte.

Demoyu görmek için tıklayınız.

Scripti indirmek için tıklayınız.

Rar Şifresi: ozansahin.com.tr

Evet arkadaşlar bugün sizlere ” Facebook’ta Otomatik Paylaşım Yapma Scripti ” ‘ni indirme linkleriyle birlikte nasıl kullanabileceğinizi,ne işe yaradığını detaylı bir şekilde siz okuyucuları sıkmadan anlatmaya çalıştık,sizlerin nazarında bir hatamız olduysa affola diyelim.İyi günler!

Etiketler

Benzer Yazılar

9 thoughts on “Facebook Otomatik Paylaşım Yapma Scripti – Yeni Sürüm”

    1. Yakın zamanda video çekeceğim.Eğer beklemek istemiyorsanız facebook.com/ozansahinblog adresinden bana ulaşın.Ben kurarım.

  1. merhaba dosyayı indiremedim link.tl +18 sayfalara yönlendiriyor lütfen bana indirme linkini atar mısınız mail olarak. Teşekkürler.

    1. Sitenin giderleri olduğu için link kısaltma servisi kullanmak zorundayım.Linkler 5 saniye bekleyip reklamı geç deyince 2. tıklamada açılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker