Genel

Facebook Sponsora Verilen Gönderiyi Beğenenleri Sayfaya Davet Etme Kodu

12399299_175653246128686_1719839764_n

Merhaba arkadaşlar bugün ki yazımızda sizlere ” Facebook’ta sayfadaki gönderiyi reklama verdiğimizde bu reklam hedef kitlenin Haber Kaynağı’nda çıkıyor ve bu gönderiyi… beğenerek etkileşimde bulunuyorlar.Bu gönderiyi beğenenleri sayfaya davet etme kodunu sizlerle paylaşıcağım.Dilerseniz başlayalım.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere artık bir çoğumuz bir ürün satarken,internet sitemize trafik çekerken en yaygın araç olan sosyal medyayı kullanıyoruz.Bunun iskeleti olan facebook daha yaygın bir durumda.Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’in ” Reklam ” ile ilgili bir uygulama geliştirmesi bir çok insanı sevindirdi. İnsanlar artık sayfalarında bir çok gönderiyi ” Öne Çıkar ” diyerek kredi kartları ile kontör ile öne çıkarabiliyor.Öne çıkarmakla birlikte bu gönderiyi beğenenlerin sayısı baya bir rakama ulaştığında bu gönderiyi beğenenler tıklayarak beğenen kişileri sayfaya davet ederek sayfamızın beğenisini bu şekilde arttırabiliyoruz.Reklamların en güzel yönü ise zaten bu tarafı. Gönderiyi beğenenleri elle davet ediyoruz,tabii.Bir zaman sonra bu size yorucu ve sıkıcı gelmeye başlıyor.Bende bunun için bir kod geliştirdim ve beğenenleri bir kod ile uğraşmadan kolayca davet edebiliyoruz.

Bu kodu öğrenmek için buraya tıklayın.

 

Bu kodu nasıl kullanırız?

Sayfanıza girin.Reklama verdiğiniz gönderiye gelin. Beğenenlere tıklayın.Beğenenler açılacak açıldığında Chrome tarayıcısını kullanıyorsanız F12 basın ” Console ” açılacak.Açılan kısımdan Console kısmını seçin.Ve yukarıda verdiğimiz kodu yapıştırın ve enterlayın. Saniyeler sonra göreceksiniz,bir kod ile tüm beğenenleri sayfanıza davet edebiliyorsunuz.

Evet arkadaşlar bugün sizlere bu konuyu anlatmaya çalıştık.Yapan,yapamayan arkadaşlar içeriğe yorum girerek iletişime geçebilirler.Hoşçakalın,başka bir yazıda görüşmek üzere!

Etiketler

Benzer Yazılar

8 thoughts on “Facebook Sponsora Verilen Gönderiyi Beğenenleri Sayfaya Davet Etme Kodu”

  1. hocam sanırım kodda sıkıntı veya hata var kopyaladım kodu f12 yapıp consolde yapıştırıp enter diyorum hata veriyor kodu direk burdan yoruma atarsaız daha sağlam alalım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker