Android

Faydalı Olabilecek 10 Android Uygulaması

İşiniz için kullanacabileceğiniz ve günlük hayattaki küçük ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek birçok küçük ama etkili Android uygulaması bulunuyor. Yalnızca iş için de değil, farklı amaçlar için yapılmış hem kullanması keyifli hem de faydalı olabilecek uygulamalar Google Play’da bulunmaktadır. Bu yazımızda sizler için bunları derledik:

1-Evernote

Adsız0

Günlük hayatta not almak istediğiniz her şeyi bu program sayesinde kaydedebilir ve not alabilirsiniz. Özellikle sürekli şifrelerini unutanlar için bu tarz programları mutlaka öneririz. Zira artık hayatımızda birçok şifre kullanıyoruz ve her biri güvenlik sebebiyle farklı farklı…

İndirmek için tıklayınız.

2-SnapBizCards Lite

Adsız

Bu program sürekli kartvizit alışverişi yapan ve gün sonunda aldığı kartvizitleri telefonuna kaydeden kişiler için oldukça ideal. Tek tek kartvizitlerdeki telefon, mail, isim vb bilgileri tek tek girmekle artık uğraşmanız gerekmiyor. Program ile kartvizitin fotoğrafını çekmeniz yeterli oluyor. Program tüm bilgileri otomatik olarak algılıyor.

İndirmek için tıklayınız.

3-Beep’nGo

 

Adsız1

Artık tüm marketlerin ve mağazaların indirim için verdikleri kartları cüzdanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Hepsini tek 1 uygulama ile yönetin.

İndirmek için tıklayınız.

4-Görüşme Kayıt – ACR

Adsız2

Birçok işte oldukça gerekli olan bir uygulamadır görüşmeleri kaydeden uygulamalar. Bazen dönüp önceki görüşmelerin nasıl geçtiğini dinlemek, bunlardan ders çıkarmak özellik telefondan satış yapanlar için oldukça önemlidir. Bu uygulamayı kullanmak için elbette telefonda satış yapan bir pazarlamacı olmanız gerekmiyor. Kişisel olarak görüşmelerini kaydetmek isteyenler için de ideal bir program.

İndirmek için tıklayınız.

5-Greenify

Adsız3

Telefonunuzun performansını arttırmak için arka planda çalışan gizli programları kapatmak oldukça önemlidir. Bu program sizler için bunu sağlıyor.

İndirmek için tıklayınız.

6-Snapseed

1

Fotoğraflar üzerinde efekt uygulamak hiç bu kadar zevkli ve kolay olmamıştı.

İndirmek için tıklayınız.

7-Google Sky Map

2

Gökyüzüyle ilgilenen herkesin sahip olması gereken bir uygulama. Hangi yıldız nerede kolayca görün. Tek yapmanız gereken telefonu gökyüzüne tutup hareket ettirmek.

İndirmek için tıklayınız.

8-YouNow

3

Henüz Periscope çılgınlığı başlamadan çok çok önce çıkan ve hatta yayıncılarının para kazanmasının dahi mümkün olduğu, oldukça kullanışlı bir görüntülü yayın açma uygulamasıdır.

İndirmek için tıklayınız.

9-Mixlr

4

İnternet üzerinden görüntülü yayın yapmak istemeyenler için yalnızca sesli radyo yayınları yapmak isteyenler için güzel bir tercih. Başka radyoları da dinleyebilir ve chat yapabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız.

10-Soundcamp

5

Günlük hayatın stresinden kurtulmak için harika bir uğraştır müzik. Birçok müzik aletini bu uygulama ile kullanabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız.

 

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker