Android

Google Play Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirmek

google play uygulamarını bilgisayara indirme

Google Play tarafından yayınlanan en iyi oyunların ücretli olması birçok kişinin bu oyunları oynayamaması anlamına geliyor. Google Play ücretli oyunlarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz bazı uygulamalar yer alıyor, bu uygulamalar sizin adınıza daha önce satın alan oyunu defalarca indirmeye olanak sağlıyor, yani para vermeden ücretsiz oyunları telefonunuza aktarıyorsunuz. Minecraft ve GTA gibi en sevilen oyunlar Google Play uygulamasından ücretli olarak indiriliyor.

Free Store Uygulaması

Free Store uygulaması mobil cihazınıza APK olarak indirebileceğiniz bir uygulamadır, bu uygulamayı kurduktan sonra aktif ederek Google Play’den ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Free Store uygulaması ücretli oyunları ücretsiz indirmenize olanak sağlasa da indirme hızı biraz yavaştır. Bu nedenle büyük oyunları müsait zamanlarınızda indirmeye çalışmanız gerekiyor. Free Store uygulamasını indirdikten sonra kullanabilmek için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

  • Free Store uygulamasını çalışır vaziyette arka planda bırakarak Google Play’e giriş yapın.
  • İndirmek istediğiniz ücretli oyuna gelip indir demeden paylaş butonuna tıklayın, burada Free Store uygulamasını göreceksiniz, seçiminizi Free Store olarak yapın ve işleme devam edin.
  • Free Store uygulaması uygulamayı algıladığı an internet üzerinden uygun bir indirme yeri bulacak ve indirmek istediğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirecek.
  • Free Store uygulaması indirilecek oyunu bulduktan sonra download yazısı görünür, buna tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

Free Store Telefona Zarar Verir mi?

Birçok kişi ücretli oyunları ücretsiz olarak indirmeyi istemekle beraber uygulamanın güvenilirliği konusunda endişe duyuyor. Free Store uygulaması internet üzerinden yapılan herhangi bir indirme işlemini sadece programa indirgiyor, yani internetten müzik indirmekle Free Store uygulamasını kullanarak oyun indirmek farklı şeyler değil.

Free Store uygulaması çalıştığı cihazın IP adresini de gizliyor, yani sizler oyunu yasal olmayan bir yoldan indirseniz bile oyunu sizin indirdiğiniz belli olmuyor. Bu uygulama sayesinde indirdiğiniz oyunları güncellememeniz gerekiyor, güncelleme yapıldığında sistem sizlerden lisans anahtarı isteyebilir. Dolayısıyla oyunu para ödeyip almadığınızdan lisans anahtarı elinizde bulunmayacaktır, güncelleme yaptığınız an oyunu silmek zorunda kalırsınız.

FreeStore İndirmek İçin Tıklayın

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker