Tanıtım

Halı Yıkama Firması

tam-otomatik-hali-yikama-makinasi

Ayağımızın tozunu alan, ayaklarımız altında ezilen buna gocunmayan ama bu sebeple çabuk kirlenen halılar için temizlik oldukça güç bir hal almaktadır. Vaz geçemediğimiz halılarımızı her zaman temizleyemez ve temizlediğimiz zaman da hijyeniğinden emin olamayız. Bu nedenle bu işi bizim yerimize profesyonel bir şekilde gerçekleştirecek kişilere ihtiyaç duyarız.

Bu ihtiyaçları karşılamak ve müşteriye kaliteli hizmeti sunmak için kurulan halı yıkama firması müşterinin bu konuda eli ayağı olmayı amaçlıyor. Son sürat ilerleyen teknolojiyi takip eden yenilikçi bir hizmet anlayışına sahip firmamız her çeşit halı için uygun metotları uygulamakta ve sağlıklı şampuanlar kullanmaya özen göstermektedir. Evde her halıya aynı muameleyi göstermek zorunda kalan müşteri bazı halıları etkilenmezken bazılarının solmasına ya da renginin akmasına neden olabilir. Ayrıca içinde barınan mikroplardan da tam olarak kurtulamaz. Temizlik yapmaya çalışırken halısında meydana gelebilecek sıkıntılar kendisine daha çok zarar verebilir. Bu gibi durumlar ekonomiye de zarar vermektedir. Boşa giden su fatura olarak size döner. Hesaplı iş yaptık derken hesabı kapatamayabilirsiniz. Bu nedenle, size en iyi hizmeti sunacak olan hesaplı bir halı yıkama firması ile iletişime geçmeniz hem zamandan hem hesaptan kazanmanızı sağlayacaktır.

Her müşteri verdiği halılara bir an önce kavuşmak ister. Bu nedenle ücretsiz servis ile halı yıkama firması halılarınızı aldıktan sonra en kısa sürede size temiz bir şekilde ulaştırmayı sağlar.

Mekan Halı Yıkamaya Nasıl Ulaşırım?

Firmanın online sitesi üzerinden ve paylaşılan numaralarla verilen 7/24 hizmet sayesinde istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sitedeki halı yıkama ücretlerini inceleyip fikir sahibi olabilir, ulaşamadığınız bilgilere tek tık ya da bir alo ile ulaşabilirsiniz. Size kaliteli ve iyi bir hizmetin sunulacağından emin olabilirsiniz.

Halı Yıkama Yöntemi

Halılarınız evinizden alınır ve yıkama fabrikasından kontrol edilir. Tozu varsa toz alma makinesi ile halının tozu alınır. Sonrasında halının cinsine göre uygun fırçalarla halı yıkanır, sıkma işleminden geçirilir ve nemin kuruması için askıya alınır. Bu işlemler çok hızlı bir şekilde tecrübeli ve eğitimli kişilerce yürütülür. Sizeyse tertemiz halınızın keyfini sürmek düşer.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker