AnlatımProgram

Help to Share-Facebook Paylaşım Yapma Programı İndir

Başlıksız-2Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere Facebookta üye olduğunuz grup ve beğendiğiniz sayfalarda tek tıkla paylaşım yapan bir program paylaşacağım.Program bana ait değil.Ben sadece paylaşım yapacağım.Kullanımı çok basit aşağıda zaten videolu anlatımını yapacağım.Tabiki en altta da indirme link olacak.Şimdi geçelim kullanımına.

Kullanımı çok basit öncelikle programa kayıt olun(Ücretsizdir).Daha sonra kayıt olduğunuz hesapla giriş yapın.Ardından Facebook hesabınızla giriş yapın.Ardından bütün grup ve sayfaları seçin.Daha sonra paylaşım içeriğini belirleyip Paylaş butonuna basın.Hepsi bu kadar Program kendiliğinden paylaşımları yapacaktır.

Programa üye olmak için, kullanıcı adı, e-mail, şifre, appId, üyelik seçenekleri alanlarını eksiksiz doldurmanız gerekiyor.

Fakat programı kullanabilmek için facebook ile uygulama olusturmanız gerekmektedir. Aksi halde App Id yazan kısım maalesef boş kalacak ve uygulama çalışmayacaktır. Uygulama oluşturmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli.

1- İlk olarak facebook uygulamanızı geliştirmemiz için https://developers.facebook.com/ adresine girin. Apps butonuna tıkladıktan sonra register as a developer linkine tıklayın.

 1415299470_1-1

2- Off olan butonu on haline getirin ve ardından ileri butonuna tıklayın.

2

3- Resimdeki numaralı adımları takip edin.

3.a– Telefon numaranızı yazın. 3.b- Send as Text butonuna tıklayın. 3.c- Telefonunuza gelen mesajdaki onay kodunu girin.

3

4- Onaylama işlemi ardından developer anasayfasındaki Apps butonundan “Create a New App” butonuna tıklayın.

4

5- Resimdeki gösterilen 1 numaralı bölüm program ismidir(Uygun bir isim bulun web sitenizin isimi gibi.). 2 numaralı alan ise uygulamanın gerçek adıdır. Bu alan biraz problemli çünkü her ismi kabul etmiyor. Önerim aralarına tire (-) koyarak birleşik isim yazmanız. 3 numaralı bölümde ise uyglama kategorisi seçiyoruz.

5

6- Dashboard butonuna tıkladıktan sonra 1 numaralı alanda yazan App ID bizim işimize yarayacak bilgidir. Programa bu veri ile kayıt oluyorsunuz.

6

Kayıt olma işlemi bu kadar.Şimdi videolu anlatımı izleyiniz.

Videolu Anlatım

İndirme Linki

Help To Share-İndirmek İçin Tıklayın.-Link Güncellenmiştir

Etiketler

Benzer Yazılar

5 thoughts on “Help to Share-Facebook Paylaşım Yapma Programı İndir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker