Tanıtım

Hızlı Ve Öfkeli 8 filmi

Hızlı Ve Öfkeli 8 filmi

Dünya geneli büyük bir ün salmış olan hızlı ve öfkeli 8 izlemek için davetlisiniz filmi yine dünyada bütün gözleri üzerine toplamayı başardı. 13 Nisan 2017 tarihinde yayınlanacak olan bu aksiyon dolu film de fragman ve verilen bilgiler doğrultusun da artık ailenin tamamen dağıldığı belirtilmektedir. Paul Walker ölümü ile birlikte hızlı ve öfkeli filmin yedinci serisin de büyük hüzün olmuştu ve serinin devamının gelip gelemeyeceği konusunda da tereddütler yaşanırken, bir sürpriz ile 13 Nisan da sinemada yerin alacak olan Hızlı ve öfkeli sersinin sekizincisi merakla beklenmektedir.

Vin Diesel Hızlı Ve Öfkeli 8

Son günler de medyada oldukça sık karşılaştığımız Vin Diesel oyuncusunun formunu yitirdiği ve kilo aldığı kaslarının tamamen yok olduğu doğrultusun da verilen bilgiler ile hızlı ve öfkeli sevenleri de hüzün almıştı. Bunun sebebi ise Vin Diesel bu şekilde devam ederse film de yerini alamayacağı öne sürüldü ve başrol olarak başka birisinin alacağına dair bilgiler çoğalmıştı. Nitekim bu bilgileri tamamen yalanlayan filmin yönetmeni James Wan, Vin Diesel’in başrol de devam edeceğini ve seriyi de devam ettireceklerini söylemiştir. Hızlı ve öfkeli 8 filminde de Don ismi ile Vin Diesel yine başrol da oynayacaktır. Anna Lusia olarak ün kazanan ve LOST dizisin de büyük beğenileri toplayan Michelle Rodriguez (38) ise bu seride de yerini alacak ve Letty Ortiz olarak hızlı ve öfkeli 8 serisinde Vin Diesel’in sevgilisi olarak devam edecektir.

Hızlı Ve Öfkeli 8 3D izle

Başladığı günden bu yana neredeyse tüm serilerin de üç boyuta önem verilmiştir ve bu yüzden de aksiyonu macera tutkunları ile buluşturarak 3D film yayınını vermektedir. Hızlı ve öfkeli 8. Seride de 3D olarak sinemalar da yayınlanacaktır. 3D izlemek istemeyenler için de alternatif düşünülmüştür ve dileyen 3D olmayan filme de giriş yapabilecektir. Hızlı ve öfkeli 8. Seriden sonrası gelecek mi sorusuna ilişkin olarak da yönetmen James Wan bu filmin de uzun süre devam edeceği ve efsane olan bu film de serilerin devam çekimlerine ılımlı baktıklarını belirtmişlerdir.

Hızlı ve öfkeli 8 Fragman

Filmin fragmanı Youtube video sitesin de Universal Pictures tarafından paylaşıldı ve kısa süre içerisin de 17 milyondan fazla izlenme ile yine filmin ne kadar çok izleneceği konusunda da belirginliğini göstermiştir. Araç tutkunları için hazırlanmış olan bu film içerisin de sekizinci Seride savaşı andıran yakın dövüş ve çatışmaların da bir hayli fazla olduğu görülmüştür. Bilim kurgu tarzından da esinlenerek ortaya karışık harika bir yapım sunan Universal filmin dünya genelinde izlenme rekorunu kıracaklarını belirtmişlerdir. Fast & Furious 8 arama hacmin de dünya genelin de son iki hafta içerisin de büyük bir çıkış sergilemiş ve fragmanların da şimdiden izleme rekorları kırmıştır. Dünyanın her ülkesin de tüm sinemalarda yayınlanacak olan filmin bütçesi de oldukça fazladır. 190 milyon dolar ile hazırlanan 7 serisinden sonra ortalama 240 milyon dolara hazırlanan sekizinci seride bütçe rekoru kırmıştır. Filmin fragmanı Google üzerinden aranma hacmi ise sadece Türkiye de bile altı milyona yakın bir aranma ile rekora gitmektedir. Film izle kelimesi bile 16 milyon aranma hacmine sahipken bunun 6 milyonu sadece bu film için arandığının bir gerçeği de ortaya çıkmaktadır. Herkes gibi bizler de filmi merakla bekliyoruz ve film yayınlandığı anda izleyerek tüm görüşlerimizi de burada belirteceğiz. Jason Statham hayranları için de güzel bir haber olacak filmin sekizinci serisinde de Jason Statham sahneler de yer almaktadır.

Kaynak

http://limitsizfilmizle.net/

 

 

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir