Tanıtım

İnan Tesbih Kapıda Ödeme Hizmetine Başladı.

İnan Tesbih Kapıda Ödeme Hizmetine Başladı.

Türkiye’nin büyük alışveriş sitelerinden biri olan İnan Tesbih müşteri deneyimini arttırmak ve kalite standartlarını yükseltmek amacıyla artık kapıda tahsilat ile tesbih satışına başladığını açıkladı. Bu hizmet ile özellikle kredi kartı kullanmayıp internet üzerinden alışveriş yapan kesime yönelik bir çalışma gibi duruyor.

Sektörün En Büyük Firmalarından Biri

İnan tesbih sadece tesbih satıyoruz sloganıyla girdiği e-ticaret dünyasında her geçen yıl satışlarını arttırmaya devam ediyor. Firmanın dijital pazarlama uzmanı Çağrı Güngör. Ödeme alt yapımızı geliştirdik, tesbih modellerimizi her geçen gün arttıyoruz. Amacımız sektörün en büyüğü olmak dedi.

Tercih edilen modellerin başında kuka ve kehribar geliyor

Ayrıca İnan Tesbih’in kurucusu ve yöneticisi olan Celal İnan halkın ilgisinin çok olduğunu ve bunun memnun edici olduğunu da açıkladı. Kehribar gibi bazı ürünlerin yurtdışından dolarla gelmesi ve doların yükselmiş olmasının henüz fiyatları etkilemediğini söyleyen İnan sıkıntıları müşterilere yansıtmamaya çalışıyoruz dedi. En çok satılan tesbihlerin ise kehribar ve kuka tesbihler olduğunu iletti.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker