Sosyal Medya

İnstagram Gizli Profilleri Görme

instagramlogo

Dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden bir tanesi de  hiç kuşku yok ki İnstagram.Son günlerde sıkça duyduğum İnstagram Gizli Profilleri Nasıl Görebilirim? sorusunu bu yazımda cevaplayacağım.İnstagram’da isteyen kişiler hesaplarını gizleyip fotoğraflarını sadece takipçileriyle paylaşabiliyor.İnstagram Profil Gizleme sonrası çoğu kullanıcı gizli,kapalı,kilitli bu hesaplara girerek bu hesaptaki fotoğraf ve videoları görmek istiyor.

Eski sevgiliniz,küs olduğunuz arkadaşlarınız İnstagram’da profilini gizlediyse ve sizde onu takip etmek istemeden fotoğraflarına bakmak istiyorsanız şuan doğru adrestesiniz.

İnstagram’da Neden Profil Gizlenir?

Bu sorunun birçok cevabı olabilir fakat en çok profil gizleme sebebi insanların paylaştıkları fotoğrafı sadece yakın çevresinin görmesini istemesidir.Bu sebeple insanlar çoğu zaman hesaplarını kitleyerek fotoğraflarını sadece takipçileriyle paylaşabiliyor.

İnstagram Gizli Profilleri Nasıl Görürüm?

Arkadaşlar instagramda gizli hesapların fotoğraflarını görmek için fotoğrafı paylaşan kişi eğer instagram hesabını sosyal medya hesaplarına bağladıysa (twitter,facebook,tumlr vs.) bu hesaplarda fotoğrafın linki gözükür.Sizde bu linke tıklayarak profil gizli olsa dahi paylaşılan fotoğrafı görebilirsiniz.

Tabi en güzel ve rahatı Fake bir hesap açıp istediğiniz kişileri takibe almak.Bu sayede hiçbir sıkıntı çekmeden istediğiniz kişinin fotoğraf ve videolarına bakabilirsiniz.

Bu yazımda İnstagram Gizli Profilleri Nasıl Görürüm? adlı soruyu yanıtladım.Umarım işine yaramıştır.Anlamadığınız veya aklınıza takılan yer olursa yorum yaparak sorabilirsiniz.Hoşçakalın.

 

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker