Genel

Kaç Yaşında Olursa Olsun Herkesin Zevk Alacağı Binlerce Kız Oyunları İle Eğlenceli Dakikalar Geçirin

Kaç yaşında olursa olsun herkesin zevk alacağı binlerce kız oyunları ile eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır mısın? Onlarca farklı oyun kategorisi ve binlerce farklı oyunla çok eğlenecek ve vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksın. Her ne kadar bu oyunların isimleri kiz oyunlari olsa da erkeklerin dahi bu oyunları zevkle oynadıklarını söyleyebilirim. Peki kızlar nasıl oyunlardan zev alır? Nasıl oyunları oynamak ister? Kizoyunlari.org tüm soruları cevaplandırarak, kızların en çok oynamak istediği oyunları bazı kategorilerde topladı.

Giydirme oyunları

Kendinizi bazen çok ünlü bir sanatçıyı giydirerek onun moda çizgisini belirleyecek bulacaksınız. Kimi zaman ise bakıma muhtaç bir bebeğin altını temizledikten sonra onun şirin elbiselerini ona dikkatli bir şekilde giydireceksiniz. Lüks marka kıyafetleri giydirdiğiniz prenses, deniz kızları ve perileri de unutmamak lazım. En can alıcı nokta ise gelinlik giydirme oyunları, düğününe çok az bir zaman kalmış olan gelini en iyi şekilde giydirerek düğün gecesinin parlayan yıldızı olmasını sağlayacak ve ona en önemli gününde yardım etmiş olacaksınız.

Yemek oyunları

Kız oyunları arasında doğal olarak en keyifle oynanan oyunlar yemek oyunları kategorisinde bulunmaktadır. Uzak doğunun suşi gibi lezzetlerini tasarlarken hemen yan tarafta Amerikan kültürünün vazgeçilmez fast food ürünü hamburger etlerinizi pişiriyor olacaksınız. Türk mutfağının vazgeçilmez tatlarını ocağa koyduktan sonra kendinizi bir anda pizza servisi yaparak para kazanırken bulacaksınız. Yemek oyunları mutfakları çok hareketli, peki sen bu hıza ayak uydurabilecek misin?

Makyaj oyunları

Her kızın uzman olduğu tek bir alan varsa, şüphesiz ki o makyaj oyunları diyebiliriz. Barbie’nın günlük makyajını yaptıktan sonra disney kızları ile galaya hazırlık makyajını tamamlayabilir, gelin kızların düğün öncesi makyajları için de onlara yardımcı olabilirsiniz. Onlarca makyaj ürünü ve yüzlerce renk seçeneği ile harika makyajlar çıkaracağınızdan ben eminim.

Kız oyunları sizlere daha çok fazla kategoride harika oyunlar sunuyor. Barbie oyunları, boyama oyunları, bebek oyunları, friv oyunları bunlardan sadece birkaç tanesi. Daha fazla kız oyunları görmek ve hemen şimdi oynamaya başlamak için vakit kaybetmeden kategorilere bakmaya başla.

Etiketler

Benzer Yazılar

1 thought on “Kaç Yaşında Olursa Olsun Herkesin Zevk Alacağı Binlerce Kız Oyunları İle Eğlenceli Dakikalar Geçirin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker