Tanıtım

Meb Zombi Ezmece

MEB ZOMBİ EZMECE

İnternet aleminde yer alan oyunların bazıları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yasaklanmaktadır. Yasaklanmayan ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, çocukların oynayabileceği oyunlar da bulunmaktadır. Meb oyunları arasında bulunan zombi oyunları, yasaklanmamış ve çocukların oynayabileceği oyunlar arasında yer alan oyunlardan olmaktadır. Meb oyunlarını çocuklarınızın oynamasında hiçbir sakınca yoktur. Çocuklarınız bu oyunları oynarken eğlenecek ve aynı zamanda öğrenecektir. Zekayı, koordinasyonu ve pratik düşünme beceresini geliştiren oyunlardan biri olan Meb zombi ezmece oyunu ile çocuklarınız bilgisayar kullanırken, zekasını geliştirecektir. Çocuklarınızın internet aleminde daha sağlıklı bir şekilde oyun oynaması için mutlaka Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yasaklanmamış olan oyunların tercih edilmesi gereklidir.

MEB Tarafından Yasaklanmayan Oyunlar

Milli Eğitim Bakanlığı’nın yasaklamadığı oyunlardan biri de zombi oyunları olmaktadır. Mebin yasaklamadığı oyunlar arasında yer alan “Zombi Ezmece” oyununda, çocuklarınızın zeka hızları geliştirilmekte ve pratik zekalarının ortaya çıkması hedeflenmektedir. Bu oyunda çocuklar klavye tuşlarını kullanarak, zombileri ezmeye çalışmaktadır. Zombi ezme oyununda klavye tuşlarını kullanarak araba ile zombiler ezilmektedir. Burada önemli olan zombilerin ölmesini sağlamak değildir. Önemli olan çocuklarınızın düşünme kabiliyetlerini geliştirmek ve bir anda karşılarına çıkacak olan sorunlarda, pratik bir zekaya sahip olarak, çözüm yoluna gidilmesini amaç edinmektir. Çocuklarınız oynarken, rahatlıkla izin vereceğiniz bu oyun ile çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

MEB Zombi Ezmece Oyunu

Çocuklarınızın oynarken eğitileceği bir oyun olan Zombi Ezmece oyununu, Google arama motoruna yazarak veya yazımızın altında paylaşacağımız link üzerinden oynayabilirsiniz. Büyükten küçüğe herkesin zevkle oynayacağı bir oyun olmaktadır. Araba kullanarak zombileri ezmeniz gereken bu oyunda, hareket ve yön kabiliyetleri geliştirilmekte ve hızlı düşünme ve uygulama beceresi geliştirilmektedir. Bir anda çıkan zombilerin ezilerek puan kazanıldığı bu oyun, gelişim oyunlarından biri olmaktadır. Çocukların zeka gelişimlerinde büyük bir rol oynayacak bu oyunu, çocuklarınıza rahatlıkla oynatabilirsiniz. Meb tarafından yasaklanmayan oyunların oynatılması, oldukça önemlidir ve bu oyunda Meb tarafından yasaklanmayan oyunlardan biri olmaktadır.

Zombi Ezme Oyunu

Çocuklarınızı oynatmaktan çekinebileceğiniz ama Meb tarafından oynanması yasaklanmayan oyunlardan biri Zombi Ezmece oyunu olmaktadır. Bu oyun, çocuklarınızın zeka gelişimini etkilemektedir. Bu oyun eğitici ve öğretici oyun kategorisinde yer almaktadır. Meb oyunları zombi ezmece ile çocuklarınızın eğlenirken, öğrenmesini ve kendini geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Meb tarafından yasaklanmamış olup hem çocuklar hem de büyükler tarafından oynanabilecek olan Zombi Ezmece oyunu, oldukça zevkli bir oyun olmaktadır. Klavyenin yön tuşları ile oynanan bu oyunda, araba sürerek, zombiler ezmeye çalışırsınız. Hareket ve düşünme kabiliyetini geliştiren bu oyun sayesinde, eğlenirken öğrenmek hedeflenmiştir. Zombi Ezme oyunu oynarken, çocuklarınızla beraber bu oyunu oynama imkanınız bulunmaktadır. Çocukları ile daha fazla zaman geçirmek isteyen anne ve babalar için, bu oyun oldukça harika bir oyun olmaktadır.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker