Genel

Medyumluk Nasıl Öğrenilir?

Dünyanın en özel insanları olarak görünen Medyumlar; ileri görüşlü olmak, geleceğe dair tahminlerde bulunmak gibi herkesin sahip olamayacağı özel bir yeteneğe sahiptir.

Duru görü, kalp gözünün açık olması ve hislerin kuvvetli olması herkesin sahip olabileceği bir özellik değildir. Bu Allah tarafından verilen özel bir yetenek ya da bir ruh özelliğidir. Ancak geliştirilmediği ve üzerinde çalışılmadığı sürece körelebilir. Çocukluğun ilk yıllarından itibaren farklı durumlarda böyle bir hissiyatımız ya da enerjimiz var mı deneyimleyebilir, hislerimizi geliştirebiliriz. Medyumluk kökeni genetik kodlar ile ailemizin yaşattığı bir özellik bile olabilir. Çoğunlukla doğuştan itibaren taşınan bir bilgeliktir. Şanslı ruhların sahip olabileceği ve bunu fark ettiğinde çok iyi geliştirilmesi gereken bir ayrıcalıktır. İyilik yönünde ve yaşamı kolaylaştırmak için geliştirilmeli ve kullanılmalıdır.

Medyumluk Öğrenilir Mi?

Kimimizden doğuştan şanslı ve hissiyatı yüksek bir ruh olarak doğuyorsak da sonradan ruhunu geliştirerek, çeşitli enerji çalışmaları ile duru görüyü geliştirmek mümkün. Beden nasıl eğitiliyor ve geliştiriliyorsa, ruh ve hislerde egzersizler ile geliştirilebilir. Bu konuda devreye giren kişi medyum olmalıdır. Çünkü medyum ruh ve hislerde bağlantıyı sağlayan kişidir. Önemli olan, kendi iç sesimizi dinlemek ve egomuzu devre dışı bırakarak kalp gözümüz ile dünyaya bakmak. Meditasyonlar ve dualar ile ruhumuzu eğitmek. Bilginler ve alimlerin verdiği özel teknikler ile medyum olma yolunda ruh geliştirilebilir ancak unutmamak gerekir ki bunu fark etmek ayrı bir yetenektir. Her ruh aynı ölçüde gelişecek ya da herkes isterse bunu geliştirebilecek diye bir şey yoktur. Doğuştan taşıdığımız o özel yetenekler çok önemlidir.

Herkes Medyum Olabilir Mi?

Herkes medyum olamaz ya da medyumluk yapamaz ancak bazı insanların özel yeteneklere sahip olduğunu ve herkesin gördüğünden daha derini ya da geleceği görebileceğini bilmelidir. Evren bir enerjidir, bedenimiz ve ruhumuz bir bütün, mantığımız ve duygularımız da bu bütünün ürünüdür. Bu dünya var olduğundan beri din, dil ya da ırk fark etmeksizin bütün insanlık aleminde yaşayan bazı insanların sahip olduğu bir yetenektir. Kehanetlerini okuduğumuz, yüzlerce yıl sonrasında olabilecekler hakkında fikir yürüten kahinler gibi medyumlar da aslında zamanın ötesinde görüşler ileri sürer ya da bilgi alırlar. Bu kadar özel bir durum ya da hissiyat herkesin sahip olabileceği bir güç değildir. Öyle olsaydı, her gün herkes ne yaşayacağını bilirdi. Bu özel yetenekli ve bu yeteneğini en iyi şekilde geliştiren insanların sahip olabileceği bir hayat ve yaşam tarzıdır. Gerçek bir medyum evrendeki pek çok alem ile ilgili bilgi sahibidir. İnsanlar ve diğer alemler arasında bağlantı kurabilir iletişime geçebilir, kişiye ruhsal anlamda yardımcı olabilir. Yaşanacaklar konusunda öngörüde bulunarak kişinin hayatını kolay hale getirir. Bu özel yetenek için daima yüce yaratana şükretmeli ve bu yeteneği en iyi şekilde kullanmak için daima çalışmalıyız. Gerçek bir medyum tek bir kelimesi ile size kendini anında gösterecektir.

Kaynak adresi https://www.aslanhoca.com

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker