Muhasebe Yazılımı İle Detaylı Borç – Alacak Takibi

muhasebe yazýlýmý http://www.fenesoft.com/ muhasebe programý ve ticari programlar

İş yükünün çok ve hızlı olduğu firmalarda alacak takibi konusu çoğu zaman gözde kaçan unsurlar arasında olmaktadır. Özellikle muhasebe yazılımı kullanmayan firmalarda bu tür gözden kaçırmalar daha sık yaşanmaktadır. İşletmelerin alacak ve borç takibini düzgün yapması gelecek bütçeleri için çok önem taşımaktadır. Fakat alışagelmiş karışık Excel tabloları ve muhasebe programlarını kullanacak elemanların yetersizliğinden dolayı bilgisayarlı ortama geçmekte sıkıntı yaşanmaktadır.

Özellikle vadeli satış yapan firmaların alacak takibi konusu gelecek ödemelerin yapılması ve bütçe hesaplamasında önemli bir konu olmaktadır. Günümüzde birçok firma eski usul yöntemler ya da başarısız muhasebe programları kullanmasından dolayı müşterilerinin alacak takibini yapmakta zorlanmaktadır.

Fenesoft Cari Hesap ve kasa programı sayesinde müşterilerinin alacak takibinin yanında ihtiyacınız olan bütün ön muhasebe işlerini kolay kullanımlı ara yüzü ile rakiplerine göre daha uygun maliyetler ile yaptırmaktadır.

Ön muhasebe takibi sağlayan ticari programlar ülkemizde bir sektör haline gelmesinden dolayı her alanda olduğu gibi ticari programlar alanında da başarısız yazılımlar üreten firmalar bulunmaktadır. Bu tür başarısız firmalara denk gelmemek için;

  • Firmanın ulaşılabilirliğini araştırmalısınız.
  • Almayı düşündüğüz programın deneme sürümü kullanmalısınız.
  • Seçmeyi düşündüğünüz firmanın referanslarını incelemesiniz.
  • Fiyat performans konusunda titiz olmalısınız. Özellikle ihtiyacınız olmayan özellikleri alarak ilave masraf yapmamanız gerekmektedir.

Fenesoft firması bu tür sıkıntılar yaşamamanız için uzman ekipleri ile sitemizde belirttiğimiz mesai saatleri arasında bize ulaşabilir ve ihtiyacınız olan yazılımı planlamada bizden bilgi alabilirsiniz. Mutlak memnuniyet anlayışı ile çalışan firmamızın ürettiği yazılımlara http://www.fenesoft.com/ adresinden ulaşabilir ve deneme sürümlerini bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir