Online Alışverişte Kredi Kartı Dolandırıcılığı

otopay-kart-170958989

Alışveriş birçoğumuz için vazgeçilmez zevk olup internet üzerinden online alışveriş günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Online alışveriş ile oturduğunuz yerden dilediğiniz ürünü almanın kolaylığını ve rahatlığını yaşayabiliyorsunuz. Online alışverişte ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girmek insanlarda tedirginlik yaratabiliyor. Hatta bu tedirginlikten çıkarak bilgilerin paylaşılması karşınıza dolandırıcılık gibi kötü sonuçlar doğurmaktadır. Bu bağlamda online alışverişte kredi kartı dolandırıcılığı birçok kişinin yaşadığı kötü bir durumdur.

Online alışverişte kredi kartı dolandırıcılığının önüne geçmek adına kapıda ödeme, 3d ödeme, cep telefonuna şifre gönderilmesi gibi yöntemler geliştirilmektedir. Bu yöntemlerin dışında daha güvenlikli ödeme kartları da bulunmaktadır. Bu kartlardan otopay, internet sitelerinden alışveriş ve facebook üzerinden yapılan alışverişlerde sıklıkla kullanılan ve oldukça güvenli olup harcamalarınızı adeta kredi kartı gibi yapabileceğiniz bir sistemdir. Tüm ödemelerinizde otopay, kredi kartından çok daha güvenli bir sistemdir. http://www.otopaysiparis.com sitesi üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşerek 1 dakika içinde otopay kartınızı alabilirsiniz. Otopay kredi kartına benzeyen ancak kredi kartından farklı olarak 19 haneli ön ödemeli; yani kullanmadan önce kredi yüklemeniz gereken internetten alışveriş kartıdır. Otopay kredilerini arama motorlarından bulabileceğiniz birçok web sitesinden satın alabilirsiniz. Teknolojinin ve dolayısıyla elektronik alışverişin yaygınlaşmasıyla birlikte internet kullanıcıları kendileri için en güvenli alışveriş seçeneğini tercih etmektedir. Otopay fiyatları günlük olarak Türkiye Merkez Bankası kurlarına göre otomatik olarak belirlenmektedir. Anlık değişimlerden zarar görmeniz önlenmeye çalışılmaktadır.

Online alışverişte kredi kartı dolandırıcılığı ile karşılaşmamak için online oyun, uygulama alımı, alışveriş siteleri, iletişim sektörü gibi otopay’ ın anlaşmalı olduğu sitelerden güvenli ve rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde otopay ile ödemelerinizde düşük komisyon avantajına sahip olursunuz. Otopay ile gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapmanın dışında yaptığınız her ödeme sonrasında %10 ile %15 arası bonuslar da kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir