Oyun

Online Kafa Topu Promosyon Kodları 2017 – Yeni

Online Kafa Topu Promosyon Kodları 2017 sayesinde rahatça altın kazanabilirsiniz.Online kafa topu yeni promosyon kodları yazının devamında… Online Kafa Topu Promosyon Kodları Yeni – 2017 aşağıda bulabilirsiniz.

Online Kafa Topu, Türk geliştiriciler tarafından geliştirilmiş bir futbol oyunu. Android platformunda oynanan bu oyunun güzel bir özelliği ise arkadaşlarınız ile beraber eş zamanlı olarak oynayabilmeniz. Sadece arkadaşlarınızla değil istediğiniz kişilerle oynayıp arkadaş ortamı kurabilirsiniz. Oyunun bu güzel özelliğinin yanı sıra en güzel özelliği ise ücretsiz olarak indirilip oynanabilmesi.

Oyunu indirdikten sonra gerçekten basit bir kontrol menüsü sizleri bekliyor. Öncelikle oyuna kayıt oluyor ve şifrenizi alıyorsunuz. İstediğiniz takımı seçip kendinize özel formalar tasarlayabilirsiniz. Takımınızı oluşturduktan sonra Online Kafa Topu‘nda bulunan çeşitli sezonlara katılıp takımınızı puanını yükselterek kupa almak için uğraşabiirsiniz. Katıldığınız her bir sezon 10 gün sürüyor. Günümüz futbolunda kullanılan puan mantığına benzer bir mantıkla işleyen puanlama sistemi var. Bu sezonlarda maçı kazanırsanız 3 puan, maçı kaybederseniz -2 puan ve beraberlik yakalarsanız 1 puan takımınıza veriliyor. Bu şekilde en yüksek puanla şampiyon olana ise bir adet şampiyonluk kupası veriliyor.

Online Kafa Topu’nda 20’den fazla futbolcu karakterivar. Oyuna özel hazırlanmış sesler ve efektler ile oyunu oynarken farklı bir zevk almanız sağlanmış. Futbol maçlarının yapılacağı sahalar özenle hazırlanmış. Sahalar gece veya gündüz moduna geçebiliyor.

Türk geliştiriciler tarafından tasarlanmış olması bizi ayrı bir cezbettti. Ama güzel bir oyun olduğunuda söylemeden geçmeyelim. Ayrıca aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla popüler kafa topu oyununu bilgisayarlarınız üzerine indirerek oynama şansına da sahipsiniz.

Oyunda altın kazanmanın bir yolu da Online Kafa Topu Promosyon Kodları 2017..Onlarda sitemizde mevcut.Buyrun işte Promosyon Kodları;

Online Kafa Topu Yeni Promosyon Kodları 2017

  1. bizdemedenbitmez
  2. masomo
  3. avrupaligi
  4. sampiyonlarligi
  5. kafatopu
  6. twitter
  7. instagram
  8. kafatopuanket

 

Bu yazıda online kafa topu 2017 promosyon kodlarını, altın kodlarını paylaştık.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın.

Etiketler

Benzer Yazılar

8 thoughts on “Online Kafa Topu Promosyon Kodları 2017 – Yeni”

    1. Bazı promosyon kodlarının süresi bitmiş olabilir.Yeni promosyon kodlarıyla ilgili yazı gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker