Genel

OzanSahin.Com.Tr Online!

Başlıksız-2Merhabalar arkadaşlar ben Ozan Şahin.Uzun süredir hayalini kurduğum kişisel sitem artık online.Umarım bende diğer çoğu kişisel blog gibi diplerde olmam.Elimden geldiğince blogumu güncel tutmaya çalışacağım.İçerik paylaşımına dikkat edeceğim.Umarım başarılı olurum.

Kendimden bahsedersem;

 

Merhabalar ben Ozan Şahin.1998 Trabzon doğumluyum.Her zaman kendime ait bir website açma isteği içimde vardı.Bunu artık gerçekleştirdim.

Kendimden biraz bahsedeyim.Trabzon Tevfik Serdar Anadolu Lisesi 3. Sınıf öğrencisiyim.Futbol oynamayı çok severim.Her hafta 1 halısaha maçımız olur.Evdeyken derslerimden sonra genellikle Pc başında olurum.En büyük hayalim bilgisayar başında oturarak geçimimi sağlamak.Ama hayal sonuçta olacak diye bir şey yok.

Bundan önce çeşitli blogger siteleri açtım ve ücret karşılığında sattım.İyide gelir elde ettim fakat şimdi kendime ait bir site olsun istiyorum ve bunuda açtım.

Bloguma gelince…Elimden gediği kadar güncel tutmaya çalışacağım.Umarım bu blogla başarılı bir yere gelebilirim.Bu şekilde hem kendimi hem sitemi geliştirmeyi düşünüyorum.

Şimdilik benden bu kadar.Kendinize iyi bakın.

Benzer Yazılar

7 thoughts on “OzanSahin.Com.Tr Online!”

  1. Müzik Çalar-Google Play Hizmetleri Durduruldu- Hataları alıyorum Home tuşu çalışmıyor Durum çubuğu çalışmıyor bunları nasıl çözebilirm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker