Genel

Papara Kart Nedir ? | Papara Kart Özellikleri

Herkese merhabalar.Bu yazımda papara kart nedir , papara kart özellikleri, papara kart güvenilir mi,papara kart nasıl alınır gibi çeşitli sorulara cevap vermeye çalışacağım.Yazıyı kısa kısa başlıklar altında inceleyeceğim.

Öncelikle papara hakkında herhangi bir bilginiz yoksa buraya tıklayarak ilgili yazıma gidebilirsiniz.Bu konuda papara nedir?, güvenilir midir? gibi soruları cevaplamıştım.Eğer yazımı okuduysanız veya papara hakkında yeterli bilginiz mevcutsa asıl konumuza dönelim.

Papara Kart Nedir?

Papara kart ön ödemeli bir banka kartıdır.Kartınıza para yükledikçe harcama yapabilirsiniz.Hesabınıza ATM’lerden veya havale üzerinden para yükleyebilirsiniz.Ayrıca papara kart ile bütün ATM’lerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Papara Kart Yaş Sınırı?

Papara kartın sanılanın aksine bir yaş sınırı mevcuttur.Papara kart sahibi olmanız için 13 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.Eğer 13 yaşından küçükseniz karta sahip olamazsınız.

Nasıl Papara Kart Alabilirim?

  • Papara kart almak için öncelikle papara hesabı açmalısınız.Yeni hesap açmak için tıklayın.
  • Hesabınıza giriş yapın ve Papara Kart sayfasından başvurunuzu gerçekleştirin.
  • Adresinizi yazın ve artık kuryenin gelmesini bekleyin.

Papara Kartım Kaç Günde Gelir?

Kartınız ortalama 4 ila 7 iş günü içerisinde size teslim edilir.Kartınız ile beraber size gelen sözleşmeyi kesinlikle imzalamanız gerekiyor.Bu sebeple kart sadece size teslim edilir.

Papara Kart Nasıl Aktif Edilir?

Papara kartınızı aktif etmek için Papara Kart sayfasına giderek Aktif et seçeneğine tıklayın ve sizden istenen bilgileri doldurun.Hepsi bu kadar artık kartınız aktif.

Papara Kart Nasıl Para Çekilir?

Kartınızı aktif hale getirdiyseniz dünya üzerinde ki bütün ATM’lerden para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Papara Kart Ücretli Midir?

Papara kart başvuru ücreti 9.99 TL’dir.Bunun  dışında her ay 1 TL kullanım ücreti mevcuttur.Kullanım ücreti sadece kart üzerinden işlem yaptığınız aylarda alınır.Yani 1 ay içerisin de herhangi bir işlem yapmadıysanız kullanım ücreti alınmaz.Her ay yaptığınız ilk işlem de kullanım ücreti kesilir.

Papara Kart Güvenilir Mi?

Papara, BBDK denetimin de bir kurumdur.Yani devletin denetimi altındadır.Bu durumda kart da oldukça güvenilir.

 

Arkadaşlar bir yazının daha sonuna geldik.Bu yazımda papara kart ile ilgili aklınıza takılan soruları elimden geldiğince cevaplamaya çalıştım.Hala kafanıza takılan sorular varsa yorum atarak sorabilirsiniz.Bir sonraki yazım da görüşmek üzere hoşça kalın.

Etiketler

Benzer Yazılar

1 thought on “Papara Kart Nedir ? | Papara Kart Özellikleri”

  1. Türkiye’de böyle güzel şeyler görmek gerçekten iyi hissettiriyor. Böyle kartlar hayatı gerçekten kurtarıyor bazen. Güzel bir çalışma olmuş papara’yı tebrik ediyoruz gerçekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker