Tanıtım

Paykasa İnternet Sektörün’de Pazar Lideri

paykasa-resmi-reselleri_20151216_222250

İnternet Sektöründe ön ödemeli kart piyasasında pazar lideri olan paykasa Türkiye’deki online oyunlar için kişisel bilgilere, kredi kartı veya banka bilgilerine gerek kalmadan,kolay güvenilir ve hızlı bir şekilde ön ödemeli paykasa kart satın alma imkanı sağlıyor.

Türkiye’de Paykasa kart, sahip olduğu lisans başvurusunu ihtiyaçlara daha uygun hale getirebilmek için ödeme hizmetleri kanunun yeni düzenlemelerini esas aldı. , Paykasa kart ile kısa süredir kısa süredir online oyun sunucuları için birebir uygun olan ve Haziran ayının sonunda yürürlüğe giren yeni yasal çerçeve koşullarına uyan bir ödeme çözümü geliştirildi.

Ön ödemeli paykasa kart çözümü, tıpkı cep telefonları için bir bakiye yükleme kartı gibi kullanılabiliyor. Müşterinin online mağazada ödeme yapmak için kullanacağı 16 haneli PIN numarasını nakit para karşılığında satın alabildiği, Güvenli Paykasa.org Türkiye’nin 9 bin mağazasında kullanılabiliyor.

Türkiye’nin İlk ön Ödemeli kartı Ukash.web.tr Türkiye pazarından çekildikden sonra paykasa Paykasa.org Resmi reselleri Haber ajansları tarafından hızlı şekilde haber edildi ,

Paykasa.org Türkiye Reselleri hakkında UlusalKanal Paykasa Haberine Erişebililirsiniz.

Firma hakkında Diğer haber

Etiketler

Benzer Yazılar

28 thoughts on “Paykasa İnternet Sektörün’de Pazar Lideri”

 1. Merhabalar , Türkiye reselleri paykasa.org olduğunu öğrenmemiz iyi oldu gerçekten teşekkürler piyasada bir çok paykasa kart satış yapan firma var ama güvenilirini bulmak gerçekten zor tekrardan teşekkürler.

 2. evet paykasa fiyatları paykasa.org’da daha uygun piyasanın altındaki fiyatları veriyorlar diğer siteleri gezip baktığımızda ortaya çıkan tablo bu demek oluyorki resmi sitesi paykasa.org’dan satın almak gerekiyor kartları.

 3. pazar lideri sanırım astropay ,ukash ,paykwik aralarında şuanda ”paykasa” zaten ukash bitmiş durumda muhtemelen söylendiği gibi paykasa.org liderliği alacaktır. çünkü diğer firmalara göre kullanım kolaylığı ve %15 bonus imkanı sunuyor. daha ne olsun dediğiniz gibi liderlik için doğru hamleler atiyor paykasa kart izlenimim doğrultusunda.

 4. diğer kartlara göre güvenilir bu kart fakat ukash ve paykwik gibi kartlardan dahamı avantajlı onu anlayamadım tam olarak bakalım kullandıkca görecez ama şuan için sorunsuz bir kart kullanımı felan eskiden ukash neydi be abi sürekli sorun yaşıyorduk yok kartı 1 saat sonra kullanın yok sorun var hergün bir mazeretleri vardı umarım paykasa.org da sorunsuz şekilde devam eder.

 5. bazen fiyatlar yükseliyor yalnız sitede gerçekten anlamıyorum fakat anladığım kadari ile euro kuruna göre TL tutarda değişiyor inşallaj fiyatlar yükselmez bazen 10 euro ve 250 eurolar tavan yapıyor.

 6. merhaba Serdar aynen dediğin gibi kardeşim , diğer sitelere göre çok uygun rakamları kendi reseller sitesinden hemde güvenilir kartı hemen teslim ediyorlar birde akşam vakti sms göndermeseler daha iyi olacak ama yapacak birşey yok piyasada üşkağatcı çok valla

 7. arkadaşlar bu ön ödemeli kartlar arasında hangisini öneririsiniz piyasada birçok kart var ukash ,paykasa ,paykwik ,cashixir çıktı birde paysafecard ,astropay varda var bunlardan en iyi kart paykasamı ??

 8. Selamlar Ali , benim düşünce kullanılabilecek şuan için en uygun ve hızlı şekilde ödeme yapabileceğin kart, Paykasa Kart’dır diğer kartlar piyasada pahalı satılmaktadir , en ucuz rakamları paykasa firmalari satıyor pardon satmıyor kendi reselleri paykasa.org resmi sitesi satiyor diğer siteler komisyon çok yüksek.

 9. selam poyraz , evt sana katılıyorum diğer siteler maşallah 10€ euro paykasa kartın üzerine 8 tl koyuyor hatta 10 tl koyan bile var. 500€ paykasa’da 130 tl kar ediyorlar bu konuda resmi sitesi gayet iyi en ucuz fiyatları veriyorlar inşallah bozmazlar bu diğer firmaların ellerine düşmeyiz.

 10. Ali bence resmi siteside belli bir zamandan sonra fiyatları yükseltecektir düşünüyorum çünkü bu zamana kadar hep öyle oldu ilk zamanlar ekonomik veriyorlar sonra fiyatlar yükseliyor.

 11. bence bozmazlar çünkü epay yeni bir firma değil bayadır bu sektörde var benim bildiğim 3 yıldır varlar ve fiyatları her zaman diğer firmalara göre en ucuz satışı yapıyorlar bu sektörde ama dediğin gibi Ali arkadaşım inşallah bozmarlar yanarız valla gerçekten 🙂 diğer firmalara düşersek.

 12. sanmıyorum epay paykasa’in bozacağını epay firmasi eski bir firmadir bende uzun yıllardır alışveriş ediyorum , hiçbir eksiğini görmedim.

 13. Merhaba servet kardeşim merak etme bozmazlar halen piyasanın en iyileri kendileri 🙂 memnunum bende.

 14. Merhabalar , EPAY Firmasın’da çalışmaktayim , ilginiz ve beğeninizlerinizden dolayı çok teşekkür ederiz , fiyatlarımız hiç bir zaman yükselme olmayacaktır aksine piyasanın her zaman en düşüğü olacaktır , Saygılarımızla.

 15. bence bozmazlar çünkü epay yeni bir firma değil bayadır bu sektörde var benim bildiğim 3 yıldır varlar ve fiyatları her zaman diğer firmalara göre en ucuz satışı yapıyorlar bu sektörde ama dediğin gibi Ali arkadaşım inşallah bozmarlar yanarız valla gerçekten 🙂 diğer firmalara düşersek.

 16. evt haklısın arkadaşım katılıyorum , ama yinede Paykasa.org diğer firmalardan daha ucuz vermesi onlar içinde iyidir az kar ile çok sürkülasyon sağlıyorlar.

 17. eruo yükseldikden sonra paykasa.org’da fiyatları yükseltti başka diğer sitelere girdim fakat onlarda yükseltmiş ama yinede en ucuz rakamları gerçekten epay paykasa.org sitesi veriyor. artık fiyatları karşılaştırma yapmıyorum tek adresimiz 4 arkadaş paykasa.org

 18. arkadaşlar birşey sormak istiyorum bu epay’da çekilişler oluyordu halen oluyormu ? sürekli müştelerine kampanyalar oluşturup ayda bir en yüksek kart alan kişilere 100€ kart hediye ediyordu ? varmı bilgisi olan sitesinde göremedim haberler kısmında.

 19. Katılıyorum abim , gerçekten geçen başka bir siteden aldım 50€ paykasa fakat yediler paramı bundan sonra Paykasa.org’dan şaşmam abicim ortalık karaktersiz insanlarla dolu iyiki varsın epay

 20. epay sorunsuz gerçekten e-ticaret ile uğraşıyorum ödemeleri epay üzerinden kart ile gerçekleştiriyorum gayet başarılı ve sorunsuz teşekkürler epay paykasa

 21. canlı destek sorunumu var epay’da arkadaşlar ben bağlanamadım bağlanabilen varmı?

 22. Merhabalar , Egehan bey herhangi bir sorun bulunmamaktadir , Müşteri temsilcilerimiz sürekli çalışmaktadir.

 23. paykasa’da euro kuruna bağlıyumış bende diyorum epay’da sürekli fiyatlar neden değişiyor kafalarına göremi oluyor bu işlem.

 24. Arkadaşlar epay fiyatları düşürmüş bilginiz olsun kampanya var satın alabilirsiniz hızlı şekilde 🙂 firmayı takip ediyorum

 25. Arkadaşlar Firma’dan paykasa kodu aldım SMS olarak 2 3 dakikada geliyor gayet güvenilir bir firma fakat SMS’ler birazdaha hızlı gelse daha iyi olur 🙂 düşünüyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker