Paykwik Satan Siteler

303900-215630-paykwik_partner_logo

Paykwik hakkında merak ettiğiniz her şey ile ilgili olarak sitemiz üzerinden detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sanal kartlar güvenli alışverişin en önemli seçenekleri olarak hayatımızda her geçen gün daha fazla yer tutmaktadır. Kredi kartı olmayan veya çıkartmak istemeyen kişilerin hizmet alabilecekleri ürünler arasında yer alan dijital kartlar zaman içerisinde fiziki alışverişlerde de geçecektir.

  • Paykwik Hakkında Merak Ettikleriniz

www.sanalkartlar.com sitesine girerek dijital kartlar ve kullanım seçenekleri hakkında gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz. Güvenlik açısından avantajlı seçenekler sunan Paykwik almak istediğiniz zaman mutlaka yetkili satın merkezlerini seçmeniz gerekmektedir. Dijital kartlar ile sadece güvenli alışveriş değil aynı zamanda da hızlı ve kolay işlem seçeneklerine de sahip olabilirsiniz. Paykwik kart almak için dilerseniz ön ödemenizi kredi kartınız ile yaparken dilerseniz de havale yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu aşamada şirketimiz ile paylaştığınız bilgiler işlem sonunda silinmektedir. Alışveriş esnasında da kişisel bilgilerinizi ve kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan ödeme aşamasını hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Online bahis ve oyun sitelerinde ödeme yapmak içinde kullanılabilen Paykwik card farklı avantajlar da içermektedir. Özellikle oyun sitelerinde ödemelerini bu kart ile yapan müşteriler ilave bonus seçenekleri ile ödüllendirilmektedir. Daha önce hiç sanal kartınız olmadıysa alışveriş aşamasında yapacaklarınız hakkında bilgi edinmek için 7/24 kesintisiz hizmetler veren çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Paykwik kart alırken ilave herhangi bir ücret ödemez ve istediğiniz limiti yükleyerek işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

  • Özellikle kendini limit açısından kontrol altına almak isteyenler ve
  • Alışveriş tutkusunu dizginlemek isteyenler için ideal bir seçenek olan ön ödemeli kartlar ile sadece limitiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Kartınıza yükleme yaptınız ve bütün limiti harcayamadınız. O zaman Paykwik bozdurma seçeneği devreye girer ve kalan bakiyenizi nakit olarak elinize almanızı sağlar. Almış olduğunuz dijital numarayı 1 yıl içerisinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Alışveriş yapma aşamasında ürününüzü seçtikten sonra ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Burada ödemenizi sanal kartınız ile yapmak istediğinizi işaretler ve Paykwik kartınız olan dijital numaralarınızı sisteme tanımlarsınız. Bu aşamada kişisel bilgilerinizi de girmeden işleme devam edebilir ve hızlı bir şekilde alışveriş ya da yüklemenizi tamamlayabilirsiniz.

Paykwik fiyatlarını kendinizin belirliyor olmanız önemli bir ayrıcalıktır. Limiti tükenmiş olan kartınıza yeniden bakiye yükleyemezsiniz. Ancak yeni bir kart satın alabilirsiniz. Kart alımında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Dijital kodlar kişiye özel tanımlanmaktadır. Bu nedenle kod sizde olduğu sürece kartınızla kimse alışveriş yapamamaktadır. Bu nedenle güvenliğinizi sağlamak için kodunuzu kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir.

Paykwik nedir merak ediyorsanız siz de sitemiz üzerinden bir sanal karta sahip olabilir ve işlem seçenekleri hakkında kullanıcı olarak bilgiye sahip olabilirsiniz. İlk kez sanal kart sahibi olurken destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Gelecek alımlarınızda sisteme son derece hâkim biri olarak gerektiğinde siz de yakınlarınızı yönlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir