Yama

PES 2016 Türkçe Spiker Yaması İndir

pes 2016 türkçe spiker

Uzun süredir beklenen PES 2016 Türkçe spiker yaması çıktı.Yazının devamında Pro Evolution Soccer 2016 Türkçe spiker yamasına ulaşabilirsiniz.

Uzun zamandan beri beklenen PES 2016 Türkçe spiker nihayet çıktı.Yama PES 2016’nın tüm sürümleriyle sıkıntısız çalışıyor.Oyunda herhangi bir yamanın olması Türkçe Yama kurmanıza engel değil.

Türkçe spiker kurduğunuz takdirde oyundaki İngilizce spiker yerine Türkçe spiker gelecektir.Yamanın ilk versiyonu olması dolayısıyla biraz eksik olabilir.İlerleyen zamanlarda güncelleme gelecektir.Sitemizde ilerdeki güncellemeleri de bulabilirsiniz.

PES 2016 Türkçe Spiker Özellikleri

 • Oyununuzun orijinal olması veya olmaması önemli değil.Tüm PES 2016 bilgisayar versiyonlarıyla uyumludur.
 • Oyunda yama olması Türkçe spiker yamasına herhangi bir engel çıkarmaz.
 • İngiliz spiker ve yorumcu oyundan tamamen kaldırıldı.
 • Ve birçok özellik bu yamada mevcut.

Lafı daha fazla uzatmadan indirme linklerine geçelim.Aşağıda indirme linkleri ve kurulum mevcut.

İndirme Linkleri

Pes 2016 Türkçe Spiker Yaması-İndirmek İçin Tıklayın

Kurulum

 • Öncelikle oyunun kurulu olduğu yerdeki Data klasöründeki dt41_eng_all dosyasını yedekleyin.(Orijinal ingiliz spiker dosyası) Sonra indirdiğiniz dosyadan çıkan dt41_eng_all dosyasını aynı Data klasörü içerisine atın ve değiştirme sorusuna evet deyin.
 • Data klasörü eğer oyununuz orijinal ise, C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Pro Evolution Soccer 2016\Data buradadır.
 • Oyuna girdiğinizde maç’ta artık spiker Türkçe olacak. Dil seçeneğinde anlatım dili daha önce İngilizce olarak ayarlanmışsa bir şey yapmanıza gerek yok.
 • Türkçe spiker, İngiliz spiker üzerine yapılmıştır.

 

Bir yazının daha sonuna geldik.Bu yazımızda uzun süredir beklenen PES 2016 Türkçe spiker yamasını paylaştık.Yazı da Pro Evolution Soccer 2016 Türkçe spiker yamasını paylaştık.Yamayla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yorum yazarak bana ulaşabilirsiniz.Bir sonraki yazıda görüşmek üzere hoşça kalın.

 

Etiketler

Benzer Yazılar

18 thoughts on “PES 2016 Türkçe Spiker Yaması İndir”

 1. kardeş ben kuruyorum ama oyun açılmıyo bu kez 2 parttada aynı dosya var ikisinide atıyom oyun açılmıyo eski kendi ingiliz spikeri atıyom açılıyo sorun nedir acaba yardımcı olursan

 2. abi stsl yamasını ve bunu indirdim ilk defa sorun yaşamadan yamayı kurdum. ellerine sağlık ,çok teşekkürler

 3. Hocam yama süper fakat milli maçlarda gol yediğimizde adam coşuyor o da biraz kötü oluyor, o durumu düzeltme imkanınız olur mu ki acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker