Yama

PES 2017 beIN Sports Skorbord Yaması

Pes 2017  beIN Sports Skorbord Yaması, sizler için siteye ekliyorum.Kolay kurulumu ile pes 17 bein sports skorboard yaması linki aşağıdadır.Yamada maç giriş ekranında ,ilk 11 gösterilen alanda, istatisklerin bulunduğu alanda ve birçok alanda değişiklik yapılıp birebir televizyondaki haline çevrilmiştir.

PES 2017 oynayanlar bazen oyundan sıkılabililiyor.Bunun için çeşitli yamaları oyuna kurarak oyunu çok daha zevkli hale getirebilirsiniz.Daha önce bu yazımızda Spor Toto Süper Lig yaması paylaşmıştık.Şimdi de Pes 2017 beIN Sports Skorbord yaması paylaşıyoruz.Lafı çok uzatmadan yamaya geçelim.

Yamadan Görüntüler

 

Yamayı Nasıl Kurarım?

exTReme Kurulu Değilse: Rar’dan çıkarın. Klasörün içindeki CPK dosyasını PES 2016 Download klasörüne kopyalayın. DPFilelist ile etkinleştirin.

exTReme Kuruluysa: Rar’dan çıkarın. Klasörü ”Pro Evolution Soccer 2016\Arayüz\Modlar\skorbordlar” içerisine kopyalayın. Arayüzden etkinleştirin. İyi Oyunlar.

 

İndirme Linkleri

Yandex Disk Üzerinden İndirmek İçin Tıklayın.

ZippyShare Üzerinden İndirmek İçin Tıklayın.

 

Bir yazımızın daha sonuna geldik.Bu yazımda sizlere Pes 2017  beIN Sports Skorbord Yaması paylaştım.Oyununuzu bu yama ile çok daha zevkli hale getirebilirsiniz.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın.

 

 

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir