Tanıtım

Petek temizliği ile Daha fazla ısının

Petek temizliği ile daha fazla ısının kış aylarına girdiğimiz şu günlerde evde ısınmanın yagane yolu kalorifer petekleridir bunlarda iyi ısı vermez ise kötü bir kış bizi bekliyor demektedir. Ama soğutan donmak kaderiniz değil peteklerin ilk günkü gibi randıman vermesi için temizlik yaptırmak şarttır.

Tesisatın içinde biriken kirler yüzünden peteklerin içinde sıcak su dolaşım yapamaz ve petek hava yapar ısı verimsiz olur. Çözüm Merkezi kuruluşu e-petektemizligi.com internet sitesi üzerinden kalorifer petekleri temizleme servisi vermektedir.

Kalorifer Petekleri Temizleme Firması

Petek temizliği ile daha fazla ısının kalorifer peteği toz temizleme servisidir. Kalorifer peteği içindeki tozları temizleyen, kirliliği gideren, petek arası ızgara kirlerini açan, temizleyen servis olarak kuru buhar makinesindeki güçlü tazyikli ile bu sorunların üstesinden gelmekteyiz. Petek toz temizleme, kuru buhara maruz kalan üst paneldeki ızgara aralıklarındaki kir öbeklerinin ve varsa yabancı cisimlerin zemine doğru gelmesini sağlar. Zeminde peteği saracak düzeyde branda ile sorunları kısa vakitte yok olması mümkündür.

Petek temizliği fiyatları 25 TL adet başı olarak uygulanmaktadır 2017 fiyatlarımız aynıdır. Çözüm Merkezi ile daha fazla ısının kalorifer peteklerinin iç, dış temizliğini yapan tesisatçıdır. Kalorifer peteklerinin iç dış temizliği nasıl yapılır? Uygun fiyatlar ile temizlenmesi adımları iki farklı cihaz ile yapılır. Kalorifer peteğin üstündeki ızgara içindeki tozları buhar makinesi ile zemine çakılmasını sağlıyoruz ve zemine serilecek branda ile etrafa saçmasını önlüyoruz. Peteklerin suyu değiştirmesi ise temizleme sonrasında yapılır. Yani iç tabakadaki kirecin, pasın tamamen çözücü solüsyon ile alınması ve tesisat içindeki tabakaların olduğu gibi temizlenmesi basınçlı su motoru ile uygulanır. Altı, üstü ısınmıyor, havasını aldım petek ısınmıyor, soğuk gibi sayısız olasılıkta özel termal kamera ile en çok soğuma yapan tesisatı bularak direkt kenarında da bağlantı kurulması ve kısa süreliğine cihazın çalıştırılması ile sorunlar aşılabilir.

Petek temizliği ile daha fazla ısının kalorifer peteklerinin sıcaklık ayarlamasını yapan firmadır. Petekler az ısınıyor, ısınmıyor ise bakımı için panel içindeki nesnelerin temizlenmesi, tesisat bağlantılarının kontrolü, cihazınız varsa araştırılması, eşanjör kireç temizleme, reglaj ayarı, havasını alma ve daha çok sayıda işlemleri bir arada almaya ne dersiniz?

Etiketler

Benzer Yazılar

1 thought on “Petek temizliği ile Daha fazla ısının”

  1. Her ne kadar insanlar “boşuna yapılan masraf” olarak görse de, geçen sene evimdeki petekleri uygun bir ücrete temizlettim. Bakımı yapılan petekler hem daha kısa sürede evi ısıttı hem de doğalgaz faturam biraz daha aşağı seviyelere inmişti. Benim fikrim her sene kış girmeden peteklerin bakımı yapılmalı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir