AnlatımGenel

PR7 ve PR8 Siteden Kalıcı Backlink Alın

links

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere PR7 ve PR8 siteden kalıcı backlink almayı göstereceğim.Öncelikle Backlink nedir ondan bahsedeyim.PR7 Siteden Kalıcı Backlink ve PR8 Siteden Kalıcı Backlink ücretsiz olarak yazının devamında…

Backlink Nedir?

Backlink (A) sitesinin (B) sitesine verdiği linke denir. Backlink sayesinde arama motoru botları sitenizi daha sık ziyaret ederler.

Backlink almadan önce hedef kelime ile ilgili sayfanızın içeriğini geliştirmeli, sayfanızın içeriğine uygun özgün makaleler yayınlamalısınız. Özgün, etkili ve güzel makale yayınladıktan sonra Backlink alırsanız bu backlinklerin normal backlinklerden daha fazla yararını göreceksiniz..

 

PR7 Siteden Kalıcı Backlink Almak

Sitemiz:Siteye Gitmek İçin Tıklayınız.

1)Site açıldığı zaman karşımıza çıkan ekranda Sign in with Twitter yazısına tıklayıp siteye Twitter aracılığıyla giriyoruz.(Twitter hesabınız yoksa ”Remind me Later” yazısına tıklayın.Sağ üstte bulunan ”Sign in / Sign up” butonuna tıklayıp Facebook yada Google hesabınızla da giriş yapabilirsiniz.)

2)Sitenin sağ üst tarafında bulunan profil resmimize tıklayıp ”Profile” butonuna basalım.Açılan sayfada ‘‘Edit profile” butonuna basalım.Son olarakta isminizin altına sitenizin linkini koyun.Ardından ”save” butonuna tıklayın.

Bu sayede PR7 siteden kalıcı backlink almış oluyoruz.

 

PR8 Siteden Kalıcı Backlink Almak

Sitemiz:Siteye Gitmek İçin Tıklayınız.

1)Öncelikle siteye giriyoruz.Buraya tıklayarak siteye üye oluyorsunuz.Kaydımızı yaptıktan sonra mail adresimize kullanıcı adı ve şifremiz geliyor.Buraya tıklayarak şifre ve kullanıcı adı ile giriş yapıyoruz.

2)Siteye giriş yaptıktan sonra forum konularında herhangi birine web sitemiz ile alakalı kelimeleri ve web sitemizin linkini yazıyoruz.Böylece PR8 Siteden Backlink elde etmiş oluyoruz ve hedeflediğimiz kelimelerde yükselmemize katkı sağlıyoruz.

Bu sayede PR8 siteden kalıcı backlink almış oluyoruz.

 

 

 

 

 

Etiketler

Benzer Yazılar

3 thoughts on “PR7 ve PR8 Siteden Kalıcı Backlink Alın”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker