Anlatım

Premium Link Çevirme 2016 (Sınırsız)-Turbobit vs.

premiumlinkcevirme

Hepinize merhaba arkadaşlar.Bu yazımda yeni keşfetmiş olduğum linkleri premiuma çevirme işlemini göstereceğim.Videolu bir anlatım olacağı için yazı kısmını fazla uzun tutmayacağım.

İnternetten oyun,film,müzik,program indirecekseniz ve indireceğiniz dosyanın boyutu büyükse indirme işlemi çok uzun bir süre alabiliyor.Bu süreyi kısaltmak için para ile download sitelerine üyelik almanız gerekiyor.Fakat hızlı indirmenin değişik yolları da mevut.Vereceğim siteye giderek linkleri premium hale çevirip sınırsız hızda ve sayıda dosya indirebilirsiniz.Dosyanın boyutu ve dosya sayısı önemli değil.İsterseniz 1 GB isterseniz 10GB ya da isterseniz 1 dosya isterseniz 10 dosya indirin hiç bir sınır yoktur.

Anlatım videoludur.Videoyu ben çektim.Videoyu dikkatli bir şekilde izlerseniz rahatlıkla dosyalarınızı premiuma çevirebilirsiniz.Yine de anlamadığınız bir yer olursa yorum yazarak bana ulaşabilirsiniz.

Gerekli Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

Videolu Anlatım

Etiketler

Benzer Yazılar

28 thoughts on “Premium Link Çevirme 2016 (Sınırsız)-Turbobit vs.”

  1. kardeşim çok teşekkürler, buna benzer birçok leech sitelerini denedim ama olumlu sonuç alamamıştım, sağolasın, ömürlü ol..

    1. Video da her şey açık.Yine de yapamıyorsanız facebook.com/ozansahinblog adresinden bana ulaşın.

    1. Günlük belli bir limitiniz var.Onu aşmış olmalısınız.Yarın yeniden linklerini premium yapabilirsiniz.

    1. 5 GB hızlı şekilde indirebilirsiniz.Geri kalan 300 MB kotanız dolduğu için yavaş şekilde inecektir.İDM kullanmanızı tavsiye ederim.

    1. Araştırıyorum.Çoğu site küçük boyutlu linkleri premium yapıyor.Diğerleri ise çalışmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker