Profil Fotoğraflarına Yılbaşı Şapkası Ekleme

Blue-Blurry-Soft-Background

Merhaba arkadaşlar bugün ki yazımızda sizlere ” Profil Fotoğraflarımızın kafa kısmına yılbaşı şapkası nasıl eklenir? ” bu konuyu anlatmaya çalışacağız.Anlatımımız hem yazı hem de görsel olacaktır.Hadi isterseniz başlayalım!

İlk önce; ” insanlar profil fotoğraflarına neden yılbaşı şapkası eklemek isterler ? ” Bildiğiniz üzere 2016 yılına gireceğiz ve insanlar yeni yıla girerken profil fotoğraflarında bir değişiklik bir süs olsun istiyor.Bunu tabii arkadaşlarına görünce de kendileri de yapmak istiyorlar.Hadi dilerseniz artık anlatıma başlayalım.

Arkadaşlar kafa kısmına yılbaşı şapkası eklemek için; yılbaşı şapkası fotoğraflarına ihtiyaçlarımız var bunu googledan bulabilirsiniz ama ben sizi uğraştırmayacağım ve aşağıda indirme linklerini vereceğim oradan en güzel ve en kalitelilerini bulabileceksiniz.

Yılbaşı Kafa Kısmı Şapkalarını indirmek için buraya tıklayınız.

Evet şimdi fotoğrafları indirdik peki nasıl kafa kısmına yerleştireceğiz? Arkadaşlar ben yerleştirmek için Photoscape programını kullanıyorum.Eğer sizde Photoshop programınız varsa oradan da yapabilirsiniz.Fakat ben Photoscape hem fazla yer kaplamadığından hızlı,seri ve kullanışlı yönünden dolayı Photoscape’yi tercih ediyorum ve gayet öğrenmesi de kolay.

Photoscape indirmek için buraya tıklayınız.

1) Photoscape programını açıyoruz.Üst kısımda bulunan menülerden ” Düzenleyici ” seçiyoruz.Açılan ekranda sol tarafta menü gibi bir kısım var burada Masaüstü,dosyalarınız vs. bulabilirsiniz.Fotoğrafınız nerdeyse o belgeye tıklayın.Aşağıda çıkan fotoğraflardan kullanmak istediğinizi seçin.Aşağıda 4 aşamada belirttik arkadaşlar. 4.aşamada Aşağıdaki kısımdan Nesne’yi seçiyoruz orada Foto simgesi var ona tıklıyoruz.Oradaki gibi bir yer açılıyor. ” FOTO ” diyoruz ve yılbaşı şapkamızı ekliyoruz.

12398804_156750694685608_1920768472_o

 

2) Evet arkadaşlar yılbaşı şapkamızı tıkladıktan sonra fotoğrafımızın kafa kısmına güzelce yerleştiriyoruz ve sağ aşağı taraftan Kaydet kısmına tıklıyoruz ve artık fotoğrafımız hazır oluyor.

12380779_156750748018936_1825333585_o

 

Evet arkadaşlar benim yaptığım çalışmanın son hali aşağıdaki gibidir.

12387790_156750758018935_32158608_n

 

Arkadaşlar bugün sizlere” Profil fotoğrafınıza yılbaşı şapkası nasıl eklenir? ” bu konuyu anlatmaya çalıştık görsellerle de sizlere yardımcı olduk,umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur.Yapamayan arkadaşlar veya takılan arkadaşlar olursa yorumlarınızı bekliyoruz,iyi günler!

 

 

3 comments

    • OzanSahin
      Author

      Maalesef.Çeşitli programlarla yapabilirsiniz ama Paintle yapamazsınız.Biz en kolay yapılabilen programı sizlere sunduk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir