AndroidOyun

PUBG Mobil Google Play Store’da Yayınlandı

PUBG Google Play Store'da Yayınlandı

Çok oyunculu hayatta kalma oyunu PUBG, son zamanlarda oldukça popüler hale geldi.Bir çok oyuncunun severek oynadığı oyunlardan biri olan PUBG, mobil platformda da yerini aldı.PUBG apk indir açıklaması aşağıda.PUBG mobil indir için lütfen yazıyı okuyunuz.

Bilgisayarda severek oynanan ve son zamanların gözdesi olan PUBG artık mobil telefonlarda da oynanabilecek.İngilizce dil seçeneği ile Google Play Store’da yerini alan oyun şimdilik sadece Kanada üzerinden indirilebiliyor.Fakat indirme linklerini yazıda bulabilirsiniz.

Google Play Türk mağazasında yer almayan PUBG için aşağıda indirme linklerini bulabilirsiniz.İndirdiğiniz .apk dosyasını kurarak oyuna giriş yapabilirsiniz.Oyunun İngilizce olduğunu tekrar hatırlatalım.

PUBG Google Play Store İndirme Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın.

PUBG Apk İndirmek İçin Tıklayın.

PUBG İndir Alternatif.

Apk dosyasını indirip kurulum yaptıktan sonra oyunu açın.Ardından arkaplanda oyun gerekli dosyaları indirmeye başlayacaktır.İndirme işlemi bittiğinde otomatik olarak oyunun menüsüne yönlendirme işlemi yapılacaktır.

Oyundan Görüntüler

 

Bir yazının daha sonuna geldik.Bu yazımda PUBG mobil indir işleminin nasıl yapılacağını gösterdim.Sizler de yazıyı okuyarak PUBG apk indirebilirsiniz.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın.

 

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker