AnlatımGenel

Reklambux İle Para Kazanma

reklambux nasıl

Merhaba arkadaşlar bugün ki yazımızda sizlere ” Reklambux nedir,nasıl kullanılır,ödemeleri nasıldır ” konusu anlatacağız.

Öncelikle ” Reklambux ” nedir?

ReklamBux reklamverenleri ve yayıncıları bir araya getiren online bir reklam ağıdır. ReklamBux reklamverenlere en az maliyetle, en doğru hedef kitleye ulaşmalarında, yayıncılara ise tıklama ve görüntüleme reklam çeşitleriyle en yüksek kazancı elde etmelerine imkan sunar.

Reklambux herkesi sistemine kabul eder mi?

Reklambux’un sizleri reddetmesi için sitenizin çok kötü olması gerekiyor.Siteniz çok amatör olsa bile trafiğiniz çok çok az olsa bile reklambux sistemi sizi sistemine geçiriyor.

Peki reklambux gösterime mi yoksa tıklamaya mı para veriyor?

Reklambux hem gösterime hem de tıklamaya iyi fiyatlar ödüyor.Yayıncılarda memnun kaldıkları için reklambux ile çalışıyor.

Reklambux ne tür reklamları yayınlıyor?

Reklambux kendi reklamlarından ziyade adsense reklamlarını koyuyor arada da kendi reklamlarını koyuyor.Yayıncılar ” adsense ” reklamlarından da gayet memnun.Google’ın gösterdiği reklamlar ile siteye giren ziyaretçiler reklamlardan pek rahatsız olmuyor ve kolayca gezinme fırsatı duyuyorlar.

Reklambux ödemeleri nasıldır?

Reklambux ödemeleri için minumum sınır 10TL’dir.10TL’ye ulaşınca panelden ” Para Talebi ” ne tıklıyorsunuz ve çekmek istediğiniz miktarı giriyorsunuz.Ödemenizi hesap ayarlarından Paypal’a mı yoksa banka hesabına mı yatırılmasını istediğiniz yerleri dolduruyor ve güncelliyorsunuz.Ödeme talep ettikten sonra 1 ila 15 gün içerisinde ödemenizi yatırıyorlar.

Ayrıca reklambux bazı haftalar kampanya yapıyor ve ödeme limitlerini 1TL’ye kadar düşürüyor.Böylece yayıncılar paraya ihtiyaç duyduklarında hızlı ödeme ile ihtiyaçlarını giderebiliyorlar.

Eğer sizde reklambux’a kayıt olmak isterseniz bu linkten yayıncı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Arkadaşlar bugün sizlere ” Reklambux nedir,nasıl kullanılır,ödemeleri nasıldır ” konusunu anlatmaya çalıştık.Umarım faydalı bir yazı olmuştur.Hoşçakalın!

Etiketler

Benzer Yazılar

3 thoughts on “Reklambux İle Para Kazanma”

  1. Ozan kardeşim. Bunların destek ile bağlantı kurulamıyo mail attım destekten yazdım. Bir kere bile geri dönmediler. Ben hiç memnun değildim. Sitemi onayladılar. Bir hafta sonra banladılar.

    1. Sizin görüşünüz bu yönde olabilir fakat bu sistemden memnun olup iyi kazançlar elde eden onlarca insan var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker