Tanıtım

Side Deniz Turları

Side Deniz Turları

Söz konusu Side olduğu zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerin başında mavilikler gelmektedir. Denizin muhteşem maviliğini içerisinde barındıran bu bölgeye gelen insanların büyük bir kısmı ise artık tatillerini birbirinden farklı turları inceleyerek geçirmeye başladılar. Bu turlar sayesinde insanlar oldukça kısa bir süre içerisinde Side’nin daha öncesinde görmedikleri güzelliklerini görürken aynı zamanda yeni tanıdıkları insanlar ile çok keyifli bir şekilde vakit geçirmeye başlayabilirler.

Side Sapadere Kanyon Turu

Bölgede yer alan şelaleleri görmek isteyenler, Side Sapadere kanyon turu ile birlikte bu isteğine hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde ulaşmış olacaklar. Side bölgesinden yaklaşık olarak 80 kilometre uzaklıkta yer alan Sapadere mevki içerisindeki şelalelerin yanı sıra isteyenler burada buluna Cüceler Mağarası’nı da ziyaret edebilirler. Öğle yemeği molasından sonra ise burada yer alan köy evleri ziyaret edilebilir.

Side Rafting Turu

Deniz turları ile alakalı araştırma yapan insanların büyük bir kısmı, Side rafting turu ile beraber zamanını hiç olmadığı kadar güzel geçirme şansını da elde etmiş oluyor. Rafting turu öncesinde deneyimli personel tarafından gerekli olan her türlü bilgilendirme yapılacağı için insanlar akıllarında yer eden tüm soruların cevaplarını alarak raftinge başlayacaklar. Turun süresi yaklaşık olarak 3 saattir. Yapılacak olan rafting esnasında 2 kere mola verilecektir. Bu molalar esnasında bir yandan yemek yenirken diğer bir yandan ise çeşitli fotoğraflar çekilerek burada geçirilen zamanlar ölümsüzleştirilir.

Side Manavgat Tekne Turu

Gittiği yerlerde keyifli bir şekilde zaman geçirmek isteyen ancak bu aşamada hangi turları seçmesi gerektiğini bilemeyen pek çok kişi, Side Manavgat tekne turu ile bu isteğini yerine getirebiliyor. Özel bir tekne ile yapılacak olan bu tur esnasında insanlar nehir üzerinde gezerken manzaranın tadını hiç olmadığı kadar keyifli bir şekilde çıkartıyor olacaklar. Verilen mola esnasında isteyenler soğuk sularda yüzerken isteyenler ise karaya geçtiklerinde buranın en büyük pazarına giderek burada doyasıya alışveriş yapabilirler. Side’nin en bilinen yerlerinden bir tanesi olan Manavgat şelalelerine yakından bakmayı isteyen insanlar, bu tur sayesinde daha öncesinde olmadığı kadar güzel bir deneyime sahip olacaklar.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir