Sinema

Sıfır Bir Dizisini Nasıl İzlerim? – 2017

Merhaba arkadaşlar,yeni bir blog yazımıza hoşgeldiniz..
Bu yazımızda ” Sıfır Bir yeni sezon nereden,nasıl izlerim? ” bu konu hakkında bilgiler ve detaylar vereceğiz.
Umarım hepinize faydalı olur,haydi başlayalım 🙂

Bildiğiniz üzere yeni nesil gençler dizilere oldukça merak sarmış durumda. Bunların başında Game Of Thrones geliyor.Bunlardan sonra ise yine Shameless ve The Walking Dead gibi yabancı diziler yer alıyor.Fakat ülkemiz de son zamanlar da oldukça popüler olan Sıfır Bir dizisi yeni bölümleriyle izleyicinin karşısına çıkıyor.

Yapımcılar bu dizilerin sezon bölümlerini internete yüklüyorlar.Peki biz bunları nasıl yükleriz ve uygun bir şekilde izleyebiliriz?

Sıfır Bir Yeni Sezon Nasıl İzlenir?

İlk iki sezonu Youtube üzerinden izleyiciyle buluşan Sıfır Bir dizisi, burada yakaladığı başarı ile beraber Blu TV’ye transfer oldu.Konusu Adana’da yaşanan uyuşturucu, kadın ticareti ve çeteleşme gibi konular olan dizi izleyiciden çok büyük bir ilgi gördü.İlk iki sezonu Youtube üzerinden izlenen Sıfır Bir dizisi artık ücretsiz olarak izlenmiyor.Peki Sıfır Bir dizisi yeni sezon bölümleri nereden izlenir?İşte bunun cevabı

Sıfır Bir yeni sezon izlemek için Blu Tv’ye üye olmanız gerekiyor.Üye olduğunuz zaman Blu Tv sizlere ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet veriyor.İlk 7 gün sonunda ise ayda sadece 9.90 TL ödeyerek üyeliğinizi devam ettirebiliyorsunuz.Üye olduktan sonra istediğiniz anda üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.Herhangi bir taahhüt söz konusu değil yani iptal halin de herhangi bir ücret ödenmez.

 

Evet arkadaşlar bu yazımızda Sıfır Bir yeni sezon nasıl izleyeceğinizi anlattık,umarım faydalı bir yazı olmuştur!
Yeni bir yazıda görüşmek üzere hoşçakalın!

 

Etiketler

1 thought on “Sıfır Bir Dizisini Nasıl İzlerim? – 2017”

  1. Blu TV ücretleri arttırmış sanırım 12.90 yapmış. Keşke Youtube devam etseydi dizi, eski samimiyetini kaybetmiş .blu tv üyeliği aldım ama yeni sezonu bir türlü beğenemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker