Siteniz İçin Yılbaşı Kodları

 

abartinin-suyunu-cikaran-yilbasi-hurafeleri-2

Yılbaşı yaklaştıkça biz site sahipleri de sitemizi yeni yıl için özelleştiriyoruz.Yeni bir yıla girmenin verdiği mutluluğu da sitemizde ufak tefek yılbaşına özel figürler paylaşarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.Bu yazımda siteniz için özel yılbaşı kodlarını bulabilirsiniz.

Siteye Kar Yağdırma Kodu

Bu yılbaşında sitenize renkli kar taneleri yağdırıp ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek istiyorsanız,aşağıdaki kodu sitenizin herhangi bir yerine eklemeniz yeterli!

Siteye Yılbaşı Ağacı Ekleme Kodu

Bu yılbaşında sitenizde bir yılbaşı ağacı görünsün istiyorsanız bu kodlar tam size göre.Yılbaşının verdiği mutluluğu sitenizde de yaşamak ,sayfalarınızı süslemek istiyorsanız aşağıdaki kodu sitenizin herhangi bir kısmına eklemeniz yeterli!

Siteye Mutlu Yıllar Penceresi Ekleme Kodu
Mutlu Yıllar Penceresi kodu, sitenizin açılışında ziyaretçilerinizi hoş bir yeni yıl penceresi ile karşılamanızı sağlar.Mutlu Yıllar penceresi içerisindeki yazıları kod içerisinden kolaylıkla bulup değiştirebilirsiniz.Sizde ziyaretçilerinize mutlu yıllar dileklerinizi iletmek istiyorsanız bu kodu sitenizin herhangi bir kısmına eklemeniz yeterli!

Önizlemeyi Görmek İçin Tıklayın!

Bu yazımda sitenizi yılbaşı için özelleştirecek bir kaç kod verdim.Umarım verdiğim kodlarla ziyaretçilerinizin ilgisini çekmeyi başarabilirsiniz.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın.

3 comments

    • OzanSahin
      Author

      Sonuçta sitenin de belirli giderleri var.Siteyi daha üst sıralara çıkartmak ve sizlere daha iyi hizmet vermek adına bu sistemi kullanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir