Android

Telefonunuzu Klavye ve Mouse Olarak Kullanın

Android_Wallpaper_by_Picolini
Hepinize merhaba arkadaşlar.Uzun bir süredir yazı yazamadım.Grip oldum.Neyse ki şimdi iyiyim.Gelelim konumuza.Bu yazımda sizlere Telefonunuzu nasıl bir Mouse ve Klavyeye dönüştüreceğinizi anlatacağım.Telefonunuza ve bilgisayara indireceğiniz bir program sayesinde bağlantı kuracağız.Programdan biraz bahsedelim.

Android tablet veya telefonunuz varsa artık fare klavye bozuldu derdinden kurtulacaksınız. WiFi Mouse HD uygulaması sayesinde bilgisayarınızı android telefonunuz sayesinde kolayca kontrol edebilir ve dilerseniz klavye kontrol kısmına geçerek android cihazınızı klavye olarak kullanabilirsiniz.

WiFi Mouse HD dahili araçları ile bilgisayarı kontrol etme konusunda birçok konuda size yardımcı olacak. Bilgisayarınızın klavye faresi bozulduysa sakın üzülmeyin bu uygulamayı hemen bilgisayarınıza kurun ve android cihazınızdan bilgisayarı kontrol etmenin keyfini çıkartın. İster klavye ister fare isterseniz medya yöneticisi tüm bu işlemlerin hepsini WiFi Mouse HD tek uygulama üzerinden yapmanızı sağlıyor. Windows, Linux ve MAC ile uyugmlu çalışan bu uygulama WiFi üzerinden aldığı sinyallerle bilgisayarı kontrol etmenizi sağlıyor.

WiFi Mouse HD’nin özelliklerinden dikkat çekenleri sayacak olursak; Fare cursorünü hareket ettirebilme, sol ve sağ tıklama yapabilme, orta fare tuşu sayesinde kaydırma işlemi yapabilme, uzaktan klavye giriş ile bilgisayarınızı klavye ile kontrol edebilme, PC ve MAC için farklı tuş kombinasyonları (ctrl,alt,windows,caps lock, alt gr vb.) uygulama bağlangıcında otomatik bağlanma.

Windows’un XP/Vista/Windows 7/Windows 8 sürümleriyle uyumlu çalışan WiFi Mouse,Linux Ubuntu ve Mac OSX sürümleriyle çalışabiliyor.

Programdan Görüntüler

WiFi-Mouse-HD-3 WiFi-Mouse-HD-4 WiFi-Mouse-HD-2 WiFi-Mouse-HD-1

Kurulum

WifiMouseKlavye[ozansahin.com.tr]

Mouse Server (Windows)

Mouse Server (MAC OSX)

Mouse Server (Ubuntu 32bit) | 64bit

Mouse Server(Fedora 32bit)  | 64bit

Öncelikle verdiğimiz linkten APK dosyasını indirip ANDROİD tablet veya telefonunuza kurun. Ardından yukarıda yer alan bilgisayarınıza kuracağınız dosyalardan sisteminize uygun olanı seçip onuda bilgisayarınıza kurun. İki uygulamayı da çalıştırarak Auto Connect kısmına basarak artık Android cihazınızda bilgisayarınızı kontrol edebilirsiniz.

Not: Anlamadığınız yeri yorum atarak bize bildirebilirsiniz.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker